Lista produktów marki Herve Gambs

Herve Gambs

Niszowe perfumy Herve Gambs

Herve Gambs to francuska marka, której początki sięgają 1989 roku. Przez wiele lat nie była jednak związana z perfumami, a z modą, architekturą i sztuką florystyczną. Chyba że za takie uznać artystyczne zapachy do wnętrz - pierwsza kolekcja tego typu miała bowiem premierą w Paryżu. Był wtedy rok 1992.

W 2015 roku debiutuje Parfums Couture Collection. To w jej skład wchodzą trzy kompozycje, które staną się wizytówką firmy na całym świecie: Rouge Cardinal, Coup de Grace i Coeur Couronne.

Z punktu widzenia czysto perfumeryjnego niezmiernie ważny jest fakt, że w większości perfum tej marki (i we wszystkich dostępnych w Impressium) dominują składniki naturalne o niesamowicie szlachetnym wydźwięku. Co więcej, Herve Gambs zdecydował o pewnym technicznym zabiegu, który sprawia, że jego perfumy są znacznie bardziej zbukietowane (harmonijne) niż inne. To za sprawą przedłużonego procesu odstawania kompozycji zapachowej. W tym czasie pojedyncze związki naturalnych olejków i absolutów reagują ze sobą, a kompozycja nabiera głębi.

Perfumy Herve Gambs zachwycą koneserów mocnych, zdecydowanych aromatów ukutych wokół nut drzewnych, subtelnie słodkich, przyprawowych. Mniej tu kwiatów, owoców czy cytrusów. 

Bois Dahman Bois Dahman 2
Na stanie
Herve Gambs

Bois Dahman

Herve Gambs
HG Dahman
690,00 zł
Herve Gambs Bois Dahman Dahmam to słowo w wymarłym wiele wieków temu języku awestyjskim. W mowie tej spisano pierwotnie prace Zaratusztry, a Dahman był czymś, co dzisiaj możemy przyrównać do "bóstwa"...
Coeur Couronne Coeur Couronne 2
Na stanie
Herve Gambs

Coeur Couronne

Herve Gambs
HG Coeur
825,00 zł
Herve Gambs Coeur Couronne (czyste perfumy) Coeur Couronne oznacza "Serce Korony'...
Infusion Noire Infusion Noire 2
Na stanie
Herve Gambs

Infusion Noire

Herve Gambs
HG Infusion
690,00 zł
Herve Gambs Infusion Noire Czarny Napar to perfumy ziołowe, drzewne i mroczne. Przenoszą do świata mar i zjaw absyntu. Zachwycą koneserów szałwii i anyżu w słodkich, aczkolwiek dymnych postaciach. Dużo miejsca poświęcono tu również przyprawom korzennym i ingrediencjom drzewnym.
Iris Royal Iris Royal 2
Na stanie
Herve Gambs

Iris Royal

Herve Gambs
HG Iris
1 050,00 zł
Herve Gambs Iris Royal (czyste perfumy, Parfums Prestige) Iris Royal to najbardziej luksusowy i dopracowany do perfekcji zapach w ofercie marki Herve Gambs. Irys w tej interpretacji jest bardziej drzewny i lekko słodki. Stylem nawiązuje do...
Ombre Sauvage Ombre Sauvage 2
Na stanie
Herve Gambs

Ombre Sauvage

Herve Gambs
HG Ombre
690,00 zł
Herve Gambs Ombre Sauvage Ombre Sauvage to zapach, w którym za sprawą naturalnych ingrediencji drzewnych starano się wykreować wrażenie aromatu zwierzęcej skóry. Trudno jednak uznać, że to perfumy skórzane w klasycznym rozumieniu. ..
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania