The Musc

Essential Parfums Essential Parfums

Nowy produkt

The Musc Rozszerz

Essentials Parfums The Musc

Calice Becker o The Musc:

Wyobrażam sobie ten zapach jako chmurę spowijającego i poprawiającego nastrój piżma. Pyszne piżmo miesza się z czerwonym imbirem, lawendą, promiennym kwiatowym sercem i delikatnymi nutami drzewnymi...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)
  • 10 mL (woda perfumowana)

88,00 zł

brutto

Essentials Parfums The Musc

Calice Becker o The Musc:

Wyobrażam sobie ten zapach jako chmurę spowijającego i poprawiającego nastrój piżma. Pyszne piżmo miesza się z czerwonym imbirem, lawendą, promiennym kwiatowym sercem i delikatnymi nutami drzewnymi wyjątkowego, białego drzewa sandałowego z Australii. Lubię zawsze dodać do zapachu element zaskoczenia, bo nic tak nie zawraca uwagi jak odrobina czegoś niespodziewanego.Natychmiastowe uczucie świeżości, słodkości i ciepła, The Musc to subtelna mieszanka intrygujących nut zapachowych. Kompozycja otwiera się czerwonym imbirem z Laosu i naturalną lawendą grosso z Prowansji. Naturalny absolut wosku pszczelego ze zrównoważonej hodowli dodaje kompozycji frapującej słodyczy w samym jej sercu, gdzie towarzyszy mu czysta nuta piżma Nirvanolide. Naturalne australijskie drzewo sandałowe dopełnia mieszankę ciepłymi drzewnymi tonami. Zasadzony 20 lat temu australijski biały sandałowiec zapewnia społecznościom aborygeńskim ochronę i zrównoważone zarządzanie ich terenami.

Warto podkreślić, że w Essential Parfums The Musc zastosowano prawdziwy olejek z drewna sandałowca białego uprawianego w Australii (santalum album), a nie sandałowca australijskiego (santalum spicatum). To ważne, ponieważ ten pierwszy uchodzi za wzorcowy. Jest też znacznie droższy i posiada bogatszy aromat.

Twórca: Calice Becker

Nuty: drewno sandałowe, imbir, lawenda, wosk pszczeli, piżmo

Brak przewoźników dla tego produktu.

Essential Parfums


Essential Parfums logo


Marka Essential Parfums to w pewien sposób firma szczególna. W skrócie, ich kompozycjom przyświecają trzy idee:


1. Całkowita wolność twórcy-perfumiarza.


2. Użycie naturalnych składników, których pozyskanie nie łączy się z negatywnym wpływem na środowisko (nie tylko naturę, ale i ludzi).


3. Proste opakowania, brak pośredników, licencji i reklamy, aby zminimalizować cenę końcową produktu.


W szczególe:


1. Zapachy Essential Parfums komponowane są przez największych perfumiarzy świata, którzy na co dzień tworzą dla marek takich jak Dior, Armani, Tom Ford, Estee Lauder, Frederic Malle czy Lancome. W tym jednak wypadku nie są ograniczeni żadnym wytycznymi specjalistów od marketingu. Tworzą perfumy w całkowitej wolności idąc własną drogą. Mają carte blanche. Co więcej, podpisują je własnym nazwiskiem, a przez to stają się one ich wizytówką. To powoduje, że perfumy Essential Parfums są dopracowane do perfekcji.


2. Składniki używane do kreacji tych kompozycji są najwyższej możliwej jakości. Pochodzą z ekologicznych, zrównoważonych upraw. Ich pozyskanie nie odbywa się kosztem środowiska, a często wbrew przeciwnie - przyczynia się do odbudowy lasów amazońskich w Wenezueli czy drzew sandałowych w Indiach.


Pozyskiwanie wielu z nich zapewnia godne źródło utrzymania lokalnych społeczności w takich krajach jak Madagaskar czy Haiti.