Ambre Loup

Rania J Rania J

Nowy produkt

Ambre Loup Rozszerz

Rania J Ambre Loup

Duma marki Rania J - Ambre Loup to perfumy przyprawowe o...

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

575,00 zł

brutto

Rania J Ambre Loup

Duma marki Rania J - Ambre Loup to perfumy przyprawowe o ciepłym, cieleśnie drzewnym wydźwięku. Akord ambrowy wykreowano przez połączenie nut wanilii, labdanum i balsamu Peru. Jest tu pewna doza słodyczy, którą przełamuje oud i sporo przypraw (cynamon, goździki). 

Całość sprawia, że Ambre Loup mogą być rozpatrywane jako woń niesamowicie uwodzicielska, seksowna, ciepła, a przy tym głęboka. Ważne tylko, aby aplikować ją z umiarem, ponieważ ma naprawdę dużą moc. W jej składzie znajduje się wiele niezwykle drogich składników, a nawet te pozornie bardziej popularne są otrzymywane z małych upraw i mają ściśle określony profil zapachowy, więc ich cena jest wielokrotnie wyższa niż masowo uprawianych odmian.

Przez wiele osób perfumy te uważane są za jedno z najwspanialszych dzieł niszy. Ambre Loup to sztandar marki Rania J.

Nuty: goździki i inne przyprawy, labdanum, wanilia, balsam Peru, drewno gwajakowe, cedr

Twórca: Rania Jouaneh

Brak przewoźników dla tego produktu.

Rania J


Rania J logoRania Jouaneh dorastała na Bliskim Wschodzie. Aromat kwitnących jaśminów, różnorodnych przypraw czy żywic towarzyszył jej od najmłodszych lat. Później, jako niezależny perfumiarz, stworzyła markę, która szybko stała się jedną z najbardziej charakterystycznych na świecie, ponieważ trudne aromaty naturalnych absolutów i olejków żywicznych i kwiatowych tłumaczyła na francuski styl.


W 2012 powstały koronne perfumy tej marki - Ambre Loup (Ambrowy Wilk) - oszałamiająca mocą i trwałością kompozycja, która bazuje na tonach przypraw, labdanum, drewna gwajakowego i kadzideł. Dzisiaj perfumy te są zgodnie oceniane jako jedne z najważniejszych i przełomowych w historii niszowej perfumerii.


Rania J perfumy niszowe


Perfumy te nie są produkowane bez przerwy, ponieważ każdy zapach powstaje ze ściśle określonych składników, otrzymywanych z roślin rosnących w konkretnych miejscach. Jeśli z jakichś powodów nie uda się ich uzyskać, wówczas perfumerie nie mogą go zamówić.


Obecnie z skład kolekcji Rania J wchodzi 8 kompozycji:


drzewne i żywiczne: Ambre Loup, Cuir Andalou, Oud Assam, T. Habanero, Lavande 44


kwiatowe i owocowe: Musc Moschus, Rose Ishtar, Jasmin Kama
Ps. Same zapachy są na najwyższym poziomie. Intrygują nawet postronne osoby, które oceniają je bardzo pozytywnie. Wąchane bezpośrednio po aplikacji lub użyte w zbyt dużej ilości mogą jednak okazać się męczące - stąd warto zacząć przygodę z nimi od jednej "chmurki".Marka dostępna jest w Polsce wyłącznie w Impressium