En

Svensk Parfym Svensk Parfym

Nowy produkt

En Rozszerz

Svensk Parfym En

Drzewny i zielony zapach jest hołdem dla szwedzkiego jałowca. W kraju tym jego drewno jest wykorzystywane szeroko w stolarstwie, sztuce rzemieślniczej czy kulinarnej...

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 30 mL (woda perfumowana)

438,00 zł

brutto

Svensk Parfym En

Drzewny i zielony zapach jest hołdem dla szwedzkiego jałowca. W kraju tym jego drewno jest wykorzystywane szeroko w stolarstwie, sztuce rzemieślniczej czy kulinarnej. 

En to kompozycja pieprzowa, chłodno-leśna z mszystym fundamentem. Dodatek tytoniu nadaje perfumom głębi i sprawia, że zieleń nabiera tu szorstkiego wydźwięku.

Przypomina woń zmrożonego jeszcze lasu, kamienia podczas ustępującej polarnej nocy. Bardzo aromatyczny, przejmujący zapach...

Nuty: szwedzki jałowiec, tytoń, mech dębowy, czarny pieprz, drewno sosny

Twórca: Henrik Lestreus

Brak przewoźników dla tego produktu.

Svensk Parfym


Svensk Parfym perfumy niszoweInspirowane Szwecją i wyprodukowane w Szwecji zapachy są interpretacją natury, historii i kultury tego kraju. Mają niesamowicie przyjemne, naturalne aromaty, które zinterpretowano jednak w oryginalny sposób. Wynika to z użycia wielu składników otrzymywanych bezpośrednio z arktycznych roślin, które nie są powszechnie znane w pracowniach perfumiarskich we Francji czy Włoszech.


Svensk Parfym, choć jest marką niszową, nie jest trudna w odbiorze - to znaczy, że kompozycje te potrafią zachwycić nawet osoby, które nie są szczególnie zagłębione w świat perfum. Jednocześnie odróżniają się od wszystkiego, co znamy z półek luksusowych perfumerii.


To trochę taka bajkowa podróż do świata soczystych owoców, ziół, przepełnionego żywicami drewna (choć to głównie w zapachu Sadel)...


W perfumach Svensk może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktu i nie wpływa na zapach. Wynika z użycia dużej ilości naturalnych składników.