Prakt

Svensk Parfym Svensk Parfym

Nowy produkt

Prakt Rozszerz

EDIT 13.09 - Perfumy są już dostępne online oraz w Łodzi. W Warszawie będą dostępne od 19.09

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 30 mL (woda perfumowana)

438,00 zł

brutto

EDIT 13.09 - Perfumy są już dostępne online oraz w Łodzi. W Warszawie będą dostępne od 19.09

Svensk Parfym Prakt

Absolutna gwiazda kolekcji Svensk Parfym i jedne z najlepszych owocowo-zielonych perfum na świecie. Zapach, w którym zamknięto aromat agrestu, porzeczki i rabarbaru, ale w takiej formie, że nie można przestać się nim zachwycać.

Jeśli ktoś lubi zapachy w stylu Rouge Bunny Rouge Allegria, Heeley Verveine d'Eugene, ogródki Hermesa, L'Ombre dans L'Eau, to tutaj odnajdzie tę atmosferę. 

Z tym, że Prakt jest w tej kategorii po prostu olśniewający i zostawia wszystkie wspomniane w tyle. Ma też wspaniałe parametry użytkowe.

Nuty: agrest, czarna porzeczka, rabarbar, kwiat jabłoni, akord deszczu i mokrej ziemi

Twórca: Henrik Lestreus

Brak przewoźników dla tego produktu.

Svensk Parfym


Svensk Parfym perfumy niszoweInspirowane Szwecją i wyprodukowane w Szwecji zapachy są interpretacją natury, historii i kultury tego kraju. Mają niesamowicie przyjemne, naturalne aromaty, które zinterpretowano jednak w oryginalny sposób. Wynika to z użycia wielu składników otrzymywanych bezpośrednio z arktycznych roślin, które nie są powszechnie znane w pracowniach perfumiarskich we Francji czy Włoszech.


Svensk Parfym, choć jest marką niszową, nie jest trudna w odbiorze - to znaczy, że kompozycje te potrafią zachwycić nawet osoby, które nie są szczególnie zagłębione w świat perfum. Jednocześnie odróżniają się od wszystkiego, co znamy z półek luksusowych perfumerii.


To trochę taka bajkowa podróż do świata soczystych owoców, ziół, przepełnionego żywicami drewna (choć to głównie w zapachu Sadel)...


W perfumach Svensk może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktu i nie wpływa na zapach. Wynika z użycia dużej ilości naturalnych składników.