Poudre de Musc
Poudre de Musc
Poudre de Musc
Poudre de Musc
Poudre de Musc
Poudre de Musc

Poudre de Musc

Nicolai Poudre
Na stanie
345,00 zł
Brutto

Rozmiar
  • 100 mL
  • 30 mL
  • próbka 0,5 mL

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

Nicolai Poudre de Musc

Wspaniała, kobieca kompozycja oparta na ciepłym olejku sandałowym i piżmie. 

To bez wątpienia jedna z najciekawszych pozycji w portfolio marki i na pewno najbardziej wartościowa od premiery Baikal Leather Intense.

Poudre de Musc rozpoczyna się nutą gruszkowo-malinową, wspaniale iskrzącą, z odrobiną słodyczy, ale i elementami cierpkimi. Całość jest lekka i miękka. Rozkosznie pudrowe tony są efektem gry róży i kwiatu głogu. Sandałowo-piżmowa baza kreuje wrażenie otulenia, lecz jednocześnie nie wnosi do perfum ciężkości lub brzmień orientalnych. 

Zresztą nawet po wielu godzinach Poudre de Musc zostawia ślad malin, które stanowiły pierwszy plan na samym początku. To sprawia, że zapach żyje, wibruje i zachwyca. Pozostaje przy tym szalenie szlachetny, wyjątkowy i bezsprzecznie piękny.

Tu naprawdę czuć, że to perfumy niezwykłe.

Nuty: głóg, malina, petit grain, mandarynka, róża, kwiat pomarańczy, aldehydy, drewno sandałowe, ambra, piżmo

Twórca: Patricia de Nicolai

Nicolai Parfumeur Createur

Nicolai Parfumeur Createur Logo

Patricia de NicolaiNicolai to marka szczególna, jeśli weźmiemy pod uwagę jej historię i fakt, że założycielka - Patricia de Nicolai - należy do rodu najznamienitszych perfumiarzy wszech czasów - Guerlain. Co więcej, nie na samym drzewie genealogicznym kończą się te powiązania, bowiem autorka wychowywała się i kształciła pod bezpośrednim okiem samego Jean-Paula (twórcy m. in. Samsary), który przez długie lat był jej mentorem.

Perfumy niszowe Parfums de NicolaiDzisiaj w perfumach Nicolai czuć sznyt dawnych lat świetności marki, kiedy Guerlain był domem niezależnym, do produkcji używano wyselekcjonowanych składników, a nowe premiery lansowano raz na kilka lat. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że kompozycje Parfums de Nicolai to wonie klasyczne i eleganckie, francuskie do szpiku kości. Nie znajdziemy tu zapachów opartych na syntetycznych nutach landrynkowych, jadalnych lub morskich.

Jeśli widzimy w piramidzie nut owoce, to tylko ekstrakty naturalne w towarzystwie absolutów i olejków kwiatowych, jeśli nuty drzewne to bez ton mdłej, plastikowej słodyczy, ale z cytrusami i przyprawami w zamian. Taki kierunek kreacji sprawia, że dzieła Nicolai docenią koneserzy piękna uznający perfumerię za dziedzinę sztuki.

Wszystkie te perfumy powstają w laboratorium pod Paryżem przy użyciu wyselekcjonowanych składników z całego świata. Doboru każdej substancji dokonuje osobiście Patricia de Nicolai. Często wiąże się to z podróżami do najodleglejszych miejsc świata, żeby odnaleźć ingrediencji idealnie pasujące do zamysłu. Dzięki tak wielkiej dbałości o szczegóły powstają jednak perfumy niezwykłe. Trudne, ale niezwykłe.

Z prawdziwą dumą ogłaszamy, że Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w Polsce, która zyskała akredytację marki Nicolai Parfumeur Createur Paris. Od listopada 2016 roku kolekcja jest prezentowana w naszym salonie przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania