Caprice de Jeanne

Chabaud Chabaud

Nowy produkt

Nowy Caprice de Jeanne Rozszerz
  • 100 mL
  • 30 mL
  • próbka 0,5 mL

325,00 zł

brutto

Chabaud Caprice de Jeanne

Caprice de Jeanne to połączenie ciemnych czerwonych owoców: wiśni, malin, porzeczek, z akordem drzewno-żywicznym i dużym dodatkiem pieprzu oraz paczuli. To piękna, doskonale zbudowana kompozycja, która zwraca uwagę otoczenia łącząc słodycz i wytrawność. Zachwyca balansem między nutami owocowymi a cięższą, zmysłową bazą.

Nuty: wiśnia, malina, czarna porzeczka, liczi, gruszka, oud, cedr, czerwony pieprz, paczula, piżmo, ambra

Brak przewoźników dla tego produktu.

Chabaud


Perfumy Chabaud


Chabaud to młody francuski dom perfumeryjny ("maison de parfum"), który powstał w 2012 roku. Te kilka lat, które upłynęły od czasu premiery, okazały się wystarczające, aby firma na stałe zagościła w ofercie najbardziej luksusowych perfumerii. I to nie tylko w Europie i na Bliskim Wschodzie, ale też w dalszych częściach świata: od Barbadosu i Stanów Zjednoczonych po Japonię, Koreę Południową i RPA.


W bogatym portfolio marki na szczególną uwagę zasługuje seria Eaux de Toilette, która łączy aromaty dzieciństwa z mistrzowskimi nutami francuskich słodkości.


W skład tej linii Chabaud wchodzą cztery kompozycje:


- Lait de vanille (kajmak)


- Lait et chocolat (kakao)


- Lait de biscuit (kruche ciasteczka)


- Lait concentre (mleczny karmel)


Każdy z tych zapachów może być rozpatrywany jako jedna z najlepszych wariacji w swojej klasie wśród wszystkich perfum na świecie. 


Pachną obłędnie!!!