Rose of Dangerous Flamenco

Simone Andreoli Simone Andreoli

Nowy produkt

Nowy Rose of Dangerous Flamenco Rozszerz

  • próbka 0,5 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

725,00 zł

brutto

Simone Andreoli Rose of Dangerous Flamenco

Połączenie tonów suszonych owoców, daktyli i dojrzałej, purpurowej wręcz maliny na ciepłej bazie zbudowanej z oudu i róży. Rose of Dangerous Flamenco to interpretacja zachodu słońca w Andaluzji, kiedy ciepłe powietrze nasycone jest aromatem otwartych jeszcze płatków róży, a złocisty oud otula swoim drzewnym woalem.

Bardzo ważnym i złożonym elementem kompozycji pozostają owoce. Ten akord został tu dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Maliny, daktyle, może nawet wiśnie i jeżyny prezentowane są w różnych odmianach: od owoców na krzaku, przez ich zasuszony, drzewny aromat aż po elementy kandyzowane i likierowe. Perfumy zapadają w pamięć. Mają też wspaniałe parametry użytkowe.

Nuty: szafran, róża, malina, suszone owoce, oud, daktyle

Twórca: Simone Andreoli

Brak przewoźników dla tego produktu.

Simone Andreoli


Perfumy niszowe Simone Andreoli


Simone Andreoli to jedna z najbardziej cenionych, współczesnych marek perfumeryjnych we Włoszech. Dla większości osób jest tożsama z zapachem dalekich podróży, ale nie tylko do scenerii wielkich i zachwycających, lecz również naznaczonych pędem życia, biegiem z kawą i laptopem. Odnajdziemy tu żar pustyni, owocowe koktajle pite na plażach Sorrento czy eleganckie interpretacje cytrusów pasujące do "wilka" z Wall Street.


To perfumy nowoczesne, osadzone w XXI wieku, bez tonów retro, które charakteryzują większość klasycznych firm włoskich (Santa Maria Novella, Farmacia SS Annunziata itd...).