Dovana

Sylvaine Delacourte Sylvaine Delacourte

Nowy produkt

Dovana Rozszerz

Sylvaine Delacourte Dovana (Musc Collection)

W języku litewskich Dovana znaczy "prezent". Gdyby zapach ten był kolorem, to objawiłaby się nam biel - czystość i lekkość. 

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 30 mL

309,00 zł

brutto

Sylvaine Delacourte Dovana (Musc Collection)

W języku litewskich Dovana znaczy "prezent". Gdyby zapach ten był kolorem, to objawiłaby się nam biel - czystość i lekkość. 

Tym razem Sylvaine Delacourte prezentuje kompozycję o kosmetycznym, bardzo komfortowym wydźwięku. Cała moc składników została skierowana na kreację tego wrażenia. Stąd w składzie Dovana znajdziemy ambrette (roślinne piżmo), irysa czy lekko migdałowy heliotrop o pudrowym podtonie. 

Dovana

Słuszne będą skojarzenia z drogimi mydłami i świeżą pościelą. 

Za noszącym Dovana zostawia smugę o czystym wydźwięku. To ten efekt, kiedy ciało pachnie zaraz po prysznicu i użyciu balsamów. Jednocześnie nie jest to akord dosłowny, ponieważ irys momentami wprowadza drzewne, kremowe niuanse potęgowane przez sam olejek z sandałowca.

 

Nuty: mandarynka, piżmo, neroli, irys, drewno sandałowe, ambrette, heliotrop, wanilia

Twórca: Sylvaine Delacourte, Anne Louise-Gautier

Brak przewoźników dla tego produktu.

Sylvaine Delacourte


Sylvaine Delacourte


Przez 15 lat Sylvaine Delacourte piastowała stanowisko Dyrektora Pionu Zapachowego Guerlain. Co więcej, nie tylko odpowiadała za opracowanie koncepcji perfum, ale również czynnie je tworzyła jako perfumiarz. 


To spod jej nozdrzy wyszły takie dzieła jak L'Instant, Cuir Beluga, pierwsza wersja La Petite Robe Noire czy Insolence (które stworzyła w duecie z Maurice Roucelem)


W 2017 roku postanowiła utworzyć własną markę i oczarowała świat perfum swoją pierwszą kolekcją poświęconą piżmu.


Sylvaine Delacourte


Perfumy Sylvaine Delacourte nie szokują, nie są ekstrawaganckie. To zapachy do osób poszukujących w perfumach klasy, elegancji i francuskiego szyku w nowoczesnym wydaniu XXI wieku. Bazują na naturalnych składnikach (np. cała Vanille Collection zawiera naturalny absolut waniliowy, a kolekcja piżmowa łączy piżmo z olejkami ziołowymi, drzewnymi lub kwiatowymi).


W tym wypadku zdecydowanie trafniejsza jest nazwa "perfumy artystyczne".


Są to kompozycja trwałe, o wyczuwalnej, ale nie agresywnej smudze za noszącym. Wyważone, ale jednocześnie wyjątkowe. 


W 2017 Musc Collection wywołała lawinę pochlebnych komentarzy na całym świecie, a o marce pisały takie magazyny jak Vogue, Harper's Bazaar czy Marie Claire.


Elle Francja podsumowało wówczas:


"Najbardziej obiecująca z nowych marek niszowych".Impressium jest wyłącznym partnerem marki w Polsce


Sylvaine Delacourte perfumy