Essence du Serail

Sous Le Manteau Sous Le Manteau

Nowy produkt

Essence du Serail Rozszerz

  • próbka 1 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

570,00 zł

brutto

Sous Le Manteau Cuir d'Orient

Esencja Haremu to kolejny zapierający dech w piersiach zapach Sous Le Manteau, w którym bogaty aromat białych kwiatów połączono z drewnem sandałowym w jego ciepłej, złocistej i kremowej formie.

Całość ma bardzo dużą moc i z pewnością może zainteresować osoby lubujące się w tego typu kompozycjach. Ważną częścią Essence du Serail pozostaje akord śliwkowo-brzoskiniowy, który jednak nie ma formy koktajlowej lub landrynkowej.

Przypomina dojrzałe owoce skąpane w kadzidlanym dymie. Ich słodycz jest zbalansowana drzewnymi niuansami pestek. To kolejna kompozycja, która jest szalenie przyjemna, a przy tym całkowicie wyjątkowa i trudna do porównania z innymi.

Nuty: śliwka, drewno sandałowe, ambrette, heliotrop, jaśmin, ylang ylang, róża, kwiat pomarańczy, bergamotka, konwalia, brzoskwinia, wanilia

Brak przewoźników dla tego produktu.

Sous Le Manteau


Sous Le ManteauKiedy w 2020 roku Sous Le Manteau zdobywało FIFI Award dla Najlepszej Nowej Marki Niszowej (eliminując m. in. Bohoboco), niewiele osób znało ich kompozycje. Wszak jest ich zaledwie pięć, a firma nie promuje swoich wód.


Każdą z nich wyczarowała jednak szalenie zdolna perfumiarz – Nathalie Feisthauer, która wcześniej pracowała dla Hermes (Eau des Merveilles), Amouage (Honour). To ona stworzyła męską wersję Cartier Must i Aramis Havana. Z jej usług korzystał Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, Nina Ricci, Oscar de la Renta czy Carolina Herrera.


Teraz, wspólnie z Olivią Bransbourg, zinterpretowała formuły dawnych eliksirów miłosnych zapisanych w XIX wiecznej Francji, a pochodzących ze starożytności, średniowiecza i okresu nowożytnego. W kompozycjach znajdziemy zatem sporo przypraw i składników drzewnych, a prawie w ogólnie nie ma w nich tonów cytrusowych czy typowo lekkich.


Kolekcja pięciu zapachów dostępna jest w Polsce wyłącznie w Impressium.


Do każdego pełnowymiarowego flakonu Sous Le Manteau dołączona jest porcelanowa ceramika, która jest idealnym nośnikiem zapachu i może być noszona na szyi, w torbie, pod poduszką, w samochodzie - wszędzie tam, gdzie zależy nam na oszałamiającym aromacie.


Kompozycje Sous Le Manteau tworzone są w Grasse, we Francji.