Ilham

SoOud SoOud

Nowy produkt

Nowy Ilham Rozszerz

SoOud Ilham

Ilham z arabskiego znaczy "inspiracja". 

"Złożona, intensywna piramida zapachowa zbudowana jest z drogocennych nut szafranu, szarej ambry, drzewnego piżma, indyjskiej nagarmothy i malezyjskiej żywicy Gurjun."

W perfumach SoOud Ilham występuje zjawisko, które mogliśmy poczuć chociażby w kompozycji Fatena: czuć, że...

Więcej szczegółów

  • 0,5 mL (Eau Fine)
  • 100 mL (Eau Fine)

749,00 zł

brutto

SoOud Ilham

SoOud Ilham 100 mL Eau Fine

Ilham z arabskiego znaczy "inspiracja". 

"Złożona, intensywna piramida zapachowa zbudowana jest z drogocennych nut szafranu, szarej ambry, drzewnego piżma, indyjskiej nagarmothy i malezyjskiej żywicy Gurjun."

W perfumach SoOud Ilham występuje zjawisko, które mogliśmy poczuć chociażby w kompozycji Fatena: czuć, że to perfumy wykonane z najwyższej jakości składników i zapach niezwykły, ale jednocześnie taki, który zniewala otoczenie i po prostu wprawia w zachwyt.

Jest to kompozycja wyjątkowo oryginalna i luksusowa, ale nie jest przy tym ekstrawagancka lub offowa. 

Ilham to idealne materiał na zapachową wizytówkę dla osób, które uwielbiają niebanalną słodycz podbitą tonami żywicznymi i owocowymi, a przy tym poszukują perfum o ponadprzeciętnych parametrach.

Nuty głowy: czerwony pieprz, imbir, szafran, brzoskwinia

Nuty serca: karmel, skóra, kadzidło, nagarmotha

Nuty bazy: szara ambra, piżmo, żywica gurjun

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

SoOud


So Oud perfumySo Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.


"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."


A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.


Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.


"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."


Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.


Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)