Ilham

SoOud SoOud

Nowy produkt

Ilham Rozszerz

SoOud Ilham

Ilham z arabskiego znaczy "inspiracja". 

"Złożona, intensywna piramida zapachowa zbudowana jest z drogocennych nut szafranu, szarej ambry, drzewnego piżma, indyjskiej nagarmothy i malezyjskiej żywicy Gurjun."

W perfumach SoOud Ilham występuje zjawisko, które mogliśmy poczuć chociażby w kompozycji Fatena: czuć, że...

Więcej szczegółów

  • 0,5 mL (Eau Fine)
  • 100 mL (Eau Fine)

749,00 zł

brutto

SoOud Ilham

SoOud Ilham 100 mL Eau Fine

Ilham z arabskiego znaczy "inspiracja". 

"Złożona, intensywna piramida zapachowa zbudowana jest z drogocennych nut szafranu, szarej ambry, drzewnego piżma, indyjskiej nagarmothy i malezyjskiej żywicy Gurjun."

W perfumach SoOud Ilham występuje zjawisko, które mogliśmy poczuć chociażby w kompozycji Fatena: czuć, że to perfumy wykonane z najwyższej jakości składników i zapach niezwykły, ale jednocześnie taki, który zniewala otoczenie i po prostu wprawia w zachwyt.

Jest to kompozycja wyjątkowo oryginalna i luksusowa, ale nie jest przy tym ekstrawagancka lub offowa. 

Ilham to idealne materiał na zapachową wizytówkę dla osób, które uwielbiają niebanalną słodycz podbitą tonami żywicznymi i owocowymi, a przy tym poszukują perfum o ponadprzeciętnych parametrach.

Nuty głowy: czerwony pieprz, imbir, szafran, brzoskwinia

Nuty serca: karmel, skóra, kadzidło, nagarmotha

Nuty bazy: szara ambra, piżmo, żywica gurjun

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

SoOud


So Oud perfumySo Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.


"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."


A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.


Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.


"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."


Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.


Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)