Nur d'Or

SoOud SoOud

Nowy produkt

Nowy Nur Parfum Nectar d'Or Rozszerz

SoOud Nur Parfum Nektar d'Or

Nowa, odmieniona edycja jednego z największych klasyków SoOud - Nur Parfum Nektar d'Or

"Perłowa, sproszkowana ambra opracowana według tradycyjnych perfumeryjnych metod, z bezwarunkową miłością do szlachetnych, eleganckich i wyszukanych składników..."

Więcej szczegółów

  • 30 mL (Parfum Nektar)
  • 0,5 mL (Parfum Nektar)

790,00 zł

brutto

SoOud Nur Parfum Nektar d'Or

SoOud Nur d'Or

Nowa, odmieniona edycja jednego z największych klasyków SoOud - Nur Parfum Nektar d'Or

"Perłowa, sproszkowana ambra opracowana według tradycyjnych perfumeryjnych metod, z bezwarunkową miłością do szlachetnych, eleganckich i wyszukanych składników."

Frapujący, drzewno-skórzany zapach z wyraźnym podtonem wanilii i rumianku.

Nuty głowy: cytryna, kadzidło (olibanum), bylica (artemizja), rumianek

Nuty serca: cedr, nuta moreli, korzeń irysa

Nuty bazy: piżmo, rosyjska skóra, wanilia z Madagaskaru, mech drzewny, ambra

Brak przewoźników dla tego produktu.

SoOud


So Oud perfumySo Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.


"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."


A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.


Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.


"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."


Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.


Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)