Jadab

SoOud SoOud

Nowy produkt

Ouris Rozszerz

SoOud Jadab

Jadab powstał w wyniku inspiracji magią Wschodu i tajemniczą zmysłowością, które podniesiono do rangi sztuki. To zapach charyzmatycznego mężczyzny, który jest uwielbiany przez kobiety, uosabia dobry styl i nienaganne maniery.

Kompozycja zapachowa została zbudowana wokół odurzających...

Więcej szczegółów

  • 30 mL (Parfum Nektar)
  • 60 mL (Eau Fine)
  • 0,5 mL (Eau Fine)
  • 0,5 mL (Parfum Nektar)

578,00 zł

brutto

SoOud Jadab

SoOud Jadab

Jadab powstał w wyniku inspiracji magią Wschodu i tajemniczą zmysłowością, które podniesiono do rangi sztuki. To zapach charyzmatycznego mężczyzny, który jest uwielbiany przez kobiety, uosabia dobry styl i nienaganne maniery.

Kompozycja zapachowa została zbudowana wokół odurzających, oudowych esencji, które uwodzą i fascynują łącząc się z nutami suszonych kwiatów - te z kolei nadają perfumom głębi i tajemniczości. 

"W krajach zachodnich kobiety patrząc na mężczyzn, myślą sobie “jaki uroczy, jaki miły, zniewalający”. Kobiety w krajach arabskich używają z kolei określenia „jadab” – intrygująco brzmiącego słowa, które wymawiają szeptem, dyskretnie. To słowo oznacza wszystkie powyższe zalety.

Mężczyzna elegancki i pewny siebie, który chce aby zauważano jego obecność, wybiera zapachy zawierające nuty zwierzęcej dzikości, a jednocześnie wyrafinowania. Ceni wyraziste, surowe i urzekające składniki, które są w stanie odurzyć i omamić. Wysoka jakość naturalnych esencji i bukiet kwiatów wydają się ze sobą kontrastować, ale zarazem nadają Jadab dynamiki godnej prawdziwego uwodziciela.

Tak pachnie Książę Miłości, postać z opowieści Tysiąca i Jednej Nocy, ale też nowoczesny dżentelmen, którego pożąda każda kobieta."

Nuty: oud (żywica agarowa), suszone kwiaty i owoce, nuty drzewne

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-7 dni roboczych 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

SoOud


So Oud perfumySo Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.


"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."


A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.


Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.


"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."


Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.


Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)