Jadab

SoOud SoOud

Nowy produkt

Nowy Ouris Rozszerz

SoOud Jadab

Jadab powstał w wyniku inspiracji magią Wschodu i tajemniczą zmysłowością, które podniesiono do rangi sztuki. To zapach charyzmatycznego mężczyzny, który jest uwielbiany przez kobiety, uosabia dobry styl i nienaganne maniery.

Kompozycja zapachowa została zbudowana wokół odurzających...

Więcej szczegółów

  • 30 mL (Parfum Nektar)
  • 60 mL (Eau Fine)
  • 0,5 mL (Eau Fine)
  • 0,5 mL (Parfum Nektar)

578,00 zł

brutto

SoOud Jadab

SoOud Jadab

Jadab powstał w wyniku inspiracji magią Wschodu i tajemniczą zmysłowością, które podniesiono do rangi sztuki. To zapach charyzmatycznego mężczyzny, który jest uwielbiany przez kobiety, uosabia dobry styl i nienaganne maniery.

Kompozycja zapachowa została zbudowana wokół odurzających, oudowych esencji, które uwodzą i fascynują łącząc się z nutami suszonych kwiatów - te z kolei nadają perfumom głębi i tajemniczości. 

"W krajach zachodnich kobiety patrząc na mężczyzn, myślą sobie “jaki uroczy, jaki miły, zniewalający”. Kobiety w krajach arabskich używają z kolei określenia „jadab” – intrygująco brzmiącego słowa, które wymawiają szeptem, dyskretnie. To słowo oznacza wszystkie powyższe zalety.

Mężczyzna elegancki i pewny siebie, który chce aby zauważano jego obecność, wybiera zapachy zawierające nuty zwierzęcej dzikości, a jednocześnie wyrafinowania. Ceni wyraziste, surowe i urzekające składniki, które są w stanie odurzyć i omamić. Wysoka jakość naturalnych esencji i bukiet kwiatów wydają się ze sobą kontrastować, ale zarazem nadają Jadab dynamiki godnej prawdziwego uwodziciela.

Tak pachnie Książę Miłości, postać z opowieści Tysiąca i Jednej Nocy, ale też nowoczesny dżentelmen, którego pożąda każda kobieta."

Nuty: oud (żywica agarowa), suszone kwiaty i owoce, nuty drzewne

Twórca: Stephane Humbert Lucas

Brak przewoźników dla tego produktu.

SoOud


So Oud perfumySo Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.


"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."


A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.


Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.


"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."


Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.


Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)