al Jana
al Jana
al Jana
al Jana

al Jana

So Oud al Jana
Na stanie
578,00 zł
Brutto

SoOud al Jana

"al Jana" znaczy "Ogród"

To soczyście przyprawowa i zielona kompozycja oparta na bio-certyfikowanych składnikach. Nutą pierwszego planu uczyniono weń bób tonkę i

Rozmiar
  • 30 mL (Parfum Nektar)
  • 60 mL (Eau Fine)
  • 0,5 mL (Parfum Nektar)

Dostawa rozpoczyna się od

Do darmowej dostawy brakuje 280,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 280,00 zł.
 

SoOud al Jana

SoOud al Jana

"al Jana" znaczy "Ogród"

To soczyście przyprawowa i zielona kompozycja oparta na bio-certyfikowanych składnikach. Nutą pierwszego planu uczyniono weń bób tonkę i anyż. Pozornie ciężki duet w al Jana zyskał jednak niespotykaną transparentność. Z tego też powodu sam twórca określa perfumy dwoma słowami: "bezprecedensowe wyrafinowanie".

Nuty głowy: tymianek, cytryna, anyż gwiaździsty

Nuty serca: kocanka (nieśmiertelnik), ylang-ylang, cyprys, szałwia

Nuty bazy: drewno cedru, wetiwer, kora drzewa sandałowego, bób tonka

Twórca: Stephane Humbert Lucas

SoOud

So Oud perfumy

So Oud FatenaW 1998 roku Stephane Humbert Lucas trafił na nauki do starszego perfumiarza Henri Sorsana. Ceniąc zdobywanie wiedzy na linii mistrz-uczeń ponad schematyczną naukę w szkołach, Stephane nabył indywidualnych zdolności, które w późniejszym czasie uczynią go jednym z najbardziej oryginalnych twórców perfum na świecie. Nie bez znaczenia jest fakt, że wśród "nosów" wyróżnia go zdolność synestezji, a konkretniej - odczuwania obrazów.

"Uwielbiam zamykać się w mojej pracowni, interpretować świat bez żadnych założeń, deformować, odkrywać, konstruować i w ten sposób dążyć do absolutnego piękna, które nie jest wynikiem kompromisów."

A ponieważ to w krajach orientu perfumy są wyniesione na piedestał wyżej nawet niż we Francji, swoją koronną kolekcję poświęcił właśnie magii Bliskiego Wschodu. SoOud to połączenie dwóch światów w kompozycjach tajemniczych, których do końca nie jesteśmy w stanie rozszyfrować, i które każdego dnia mogą zaskoczyć nas na nowo za sprawą wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników.

Gama perfum SoOud wyróżnia się dwoma, zupełnie nowymi kategoriami kompozycji. Pierwszą z nich jest Parfum Nectar, którą można przybliżyć do czystych ekstraktów perfum, drugą Eau Fine leżącą nieco poniżej ekstraktów, ale znacznie powyżej wód perfumowanych. Obie formuły są stosowane tylko i wyłącznie w kompozycjach tej marki. Parfum Nectar to aromaty niezwykle szlachetne, czyste, linia Eau Fine jest nieco subtelniejsza, lecz zachowuje historię znaną z pierwszej kolekcji.

"SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością."

Od listopada 2018 roku Impressium jest jedynym oficjalnym partnerem marki w Polsce.

Na świecie perfumy SoOud dostępne są w najbardziej luksusowych domach towarowych i perfumeriach (Harvey Nichols i Selfridges w Londynie, Tsum w Moskwie, Plethora w Dubaju)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania