Camouflage

Simone Andreoli Simone Andreoli

Nowy produkt

Camouflage Rozszerz

  • próbka 0,5 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

725,00 zł

brutto

Simone Andreoli Camouflage

Selekcja najcenniejszych drzewnych zapachów dostępnych w warsztacie perfumiarza ma przenieść nas na Bliski Wschód, odtworzyć aromat dubajskiej nocy. Camouflage to głębokie połączenie oudu, hebanu i drewna sandałowego, ale o eleganckiej fakturze. Spektrum drzewnych wrażeń obejmuje zarówno nuty żywiczne, dymne, jak i klasycznie drzewne. W całym woalu tych składników znalazło się też miejsce dla róży, choć nie jest ona bohaterką pierwszego planu

Nuty: heban, drewno sandałowe, oud, róża

Twórca: Simone Andreoli

Brak przewoźników dla tego produktu.

Simone Andreoli


Perfumy niszowe Simone Andreoli


Simone Andreoli to jedna z najbardziej cenionych, współczesnych marek perfumeryjnych we Włoszech. Dla większości osób jest tożsama z zapachem dalekich podróży, ale nie tylko do scenerii wielkich i zachwycających, lecz również naznaczonych pędem życia, biegiem z kawą i laptopem. Odnajdziemy tu żar pustyni, owocowe koktajle pite na plażach Sorrento czy eleganckie interpretacje cytrusów pasujące do "wilka" z Wall Street.


To perfumy nowoczesne, osadzone w XXI wieku, bez tonów retro, które charakteryzują większość klasycznych firm włoskich (Santa Maria Novella, Farmacia SS Annunziata itd...).