Incognito

Rouge Bunny Rouge Rouge Bunny Rouge

Nowy produkt

Incognito Rozszerz

Rouge Bunny Rouge Incognito

Incognito to najbardziej zmienny i najtrudniejszy do...

Więcej szczegółów

  • 100 mL
  • próbka 0,5 mL

745,00 zł

brutto

Rouge Bunny Rouge Incognito

RBR IncognitoIncognito to najbardziej zmienny i najtrudniejszy do określenia zapach z kolekcji Rouge Bunny Rouge. Nie ma w nim jednej dominującej nuty, ani nawet jednego charakterystycznego wątku. Jest w pewien sposób elektryczny, gorzki, owocowy, cierpki i skórzany. Pachnie jak tusz, powietrze po burzy i świeżo garbowana skóra w jednym. Przy tym wszystkim nieustannie iskrzy na skórze i zmienia się niczym kameleon.

Nie ma Incognito ani jednej drzewnej ingrediencji, a właśnie do tej rodziny zapachowej chyba ma najbliżej. Pełno w nim kwiatów, ale kwiatowy nie jest. Łamie schematy, nie daje się pochwycić.

Marcin Budzyk o Rouge Bunny Rouge Incognito:

"Incognito to zapach z niezwykłym klimatem, który można porównać do RBR Arcadia. Obie kompozycje wyznaczają zupełnie nowe obszary perfumeryjnej mapy i pachną jak nic przed nimi."

Nuty: czerwony pieprz, pimento, śliwka, ylang ylang z Moheli, absolut osmantusa, masło irysowe, paczula z Jawy, zamsz, piżmo, heliotrop

Twórca: Shyamala Maisondieu

Brak przewoźników dla tego produktu.

Każde perfumy Rouge Bunny Rouge swój początek mają w kulturze, sztuce, literaturze bądź filozofii. Każde powstały z rąk najwybitniejszych perfumiarzy czasów współczesnych. Każde zaskakują jakością, siłą wyrazu, emocjami...