Cynefin

Rouge Bunny Rouge Rouge Bunny Rouge

Nowy produkt

Cynefin Rozszerz

Rouge Bunny Rouge Cynefin

Cynefin to jedyny klasycznie świeży zapach wchodzący w skład kolekcji Rouge Bunny Rouge Provenance Tales. Rozpoczyna się morskim, chłodnym akordem, który zawiera sporo...

Więcej szczegółów

  • 50 mL
  • próbka 0,5 mL

545,00 zł

brutto

Rouge Bunny Rouge Cynefin

CynefinCynefin to jedyny klasycznie świeży zapach wchodzący w skład kolekcji Rouge Bunny Rouge Provenance Tales. Rozpoczyna się morskim, chłodnym akordem, który zawiera sporo nut ozonowych. Wbrew pozorom to trudne, niszowe otwarcie, ponieważ zestawiono je z od razu z aromatem świeżych ziół. Pozornie niepasujące do siebie składniki, grają jednak arcyciekawie. Frapują.

Najważniejszym jednak elementem Cynefin jest serce złożone z naturalnej, szorstkiej lawendy, której wtóruje arcydzięgiel. Obie nuty są gorzkie i drzewne na swój sposób, ale też świeże i przestrzenne. To sprawia, że Cynefin cały czas prezentuje się zupełnie inaczej od pozostałych perfum z "czarnej" rodziny Rouge Bunny Rouge.

Marcin Budzyk o Rouge Bunny Rouge Cynefin:

"Morski ozon i nuty metaliczne to temat, który praktycznie nie występuje w perfumach niszowych. Rouge Bunny Rouge i perfumiarka Shyamala Maisondieu pokazali, że i te trudne składniki można podać na sposób ambitny i prawdziwie kunsztowny."

Nuty: arcydzięgiel, lawenda, dawana, fiołek, konwalia, białe piżma, ambra, akord metaliczny, akord ozonowy

Twórca: Shyamala Maisondieu

Brak przewoźników dla tego produktu.

Każde perfumy Rouge Bunny Rouge swój początek mają w kulturze, sztuce, literaturze bądź filozofii. Każde powstały z rąk najwybitniejszych perfumiarzy czasów współczesnych. Każde zaskakują jakością, siłą wyrazu, emocjami...