10.1 Bouquet Massai

Pierre Guillaume: Parfumerie Generale Pierre Guillaume: Parfumerie Generale

Nowy produkt

10.1 Bouquet Massai Rozszerz

Parfumerie Generale 10.1 Bouquet Massai

10.1 Bouquet Massai to perfumy należące do eliksirów kawowo-przyprawowych.

W wypadku tych perfum podobieństwo do Aomassai jest bardzo wyraźnie zarysowane, ale również różnice łatwo wykryć. Wciąż jest tu ognista, przepalana...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 30 mL

289,00 zł

brutto

Parfumerie Generale 10.1 Bouquet Massai

Parfumerie Generale Bouquet Massai10.1 Bouquet Massai to perfumy należące do eliksirów kawowo-przyprawowych.

W wypadku tych perfum podobieństwo do Aomassai jest bardzo wyraźnie zarysowane, ale również różnice łatwo wykryć. Wciąż jest tu ognista, przepalana baza, na której rozkwita bukiet kwiatów: gęstych, słodkich i zawiesistych. Piwonia, karo karounde (jego zapach można porównać do gardenii i jaśminu) i magnolia grają tu swoimi najcięższymi nutami. Całość wypada genialnie w połączeniu z nieco jadalną, kawową bazą.

Marcin Budzyk o Bouquet Massai:

"Zachwycająca konstrukcja i pomysł. Bouquet Massai połączył naturalność ciężkich, nieco mrocznych kwiatów ze smakowitymi tonami klasycznego Aomassai."

Nuty: kawa, drewno kaszmirowe, piwonia, magnolia, balsam tolu, drewno sandałowe, owoce, karo karounde

Twórca: Pierre Guillaume

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 9,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Pierre Guillaume: Parfumerie Generale


Pierre Guillaume: Parfumerie GeneralePierre Guillaume Parfumerie GeneraleW wieku zaledwie 25 lat Pierre Guillaume stworzył swoje pierwsze perfumy - narkotyczne 02 Coze, w których piramidzie znalazło się miejsce dla tytoniu i haszyszu. Inspiracja w tym wypadku okazała się prosta: Pierre chciał zatrzymać aromat wydobywają się z pudełka cygar ojca. Łącząc najdroższe i najrzadziej spotykane składniki naturalne z najnowszymi osiągnięciami chemii zapachów, wyczarował perfumy, które skupiły na sobie uwagę całego perfumeryjnego świata. Tym sposobem, dzięki Coze, Guillaume stał się znany, a jego autorska marka - Parfumerie Generale - zagościła na ustach większości.


Chandler Burr - krytyk perfum z New York Times - pisał o nim, jako o "największym objawieniu europejskiej sceny zapachowej". Pochwał nie szczędził też Luca Turin w swojej biblii perfum: "Perfum: The Guide". Większości kompozycji przyznał po cztery gwiazdki.


Coraz większa popularność przełożyła się jednak na coraz bardziej niesamowite zapachy. Powstało zjawiskowo skórzane 03 Cuir Venenun, a zaraz po nich mleczne i czekoladowe 04 Musc Maori. Szczytem tej wirtuozerii okazały się genialne 10 Aomassai i 11 Harmatan Noir - dziś to już dzieła o ugruntowanej pozycji, klasyki, które wypada znać każdemu.


Parfumerie Generale perfumy niszoweI mimo upływu lat Pierre Guillaume pozostał wierny ideałom, które wyznawał jako młody człowiek. Parfumerie Generale do dziś pozostaje firmą całkowicie niezależną, która rozwija się bez żadnych zewnętrznych inwestorów mogących wpływać na zapachowe decyzje założyciela, a całe jej centrum (pracownie zapachowe, magazyny, centrum dystrybucji) mieści się cały czas w tym samym miejscu we francuskim Clermont-Ferrand.


Tym bardziej cieszy fakt, że do grona firm współpracujących z Parfumerie Generalne dołączyła perfumeria Impressium. Nasz salon na Piotrkowskiej 243 jest jednym z nielicznych miejsc w na świecie, gdzie można poznać autorskie zapachy Pierre'a Guillaume.