04 Musc Maori

Pierre Guillaume: Parfumerie Generale Pierre Guillaume: Parfumerie Generale

Nowy produkt

04 Musc Maori Rozszerz

Parfumerie Generale 04 Musc Maori

Musc Maori - wyobraź sobie, że wkładasz nos do świeżo otwartej puszki mlecznego, słodkiego kakao...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 30 mL

289,00 zł

brutto

Parfumerie Generale 04 Musc Maori

Parfumerie Generale 04 Musc MaoriMusc Maori - wyobraź sobie, że wkładasz nos do świeżo otwartej puszki mlecznego, słodkiego kakao...

Powiedzenie, że te perfumy są po prostu mlecznego i kakaowe, to jednak nie wszystko. Za sprawą idealnie skonstruowanego akordu piżmowego stapiają się ze skórą i nadają jej szalenie zmysłowego, czystego aromatu. Kuszą, nęcą, nie dają o sobie zapomnieć.

Niuanse ambrowe połączone z kawą wprowadzają wibrujące brzmienia i sprawiają, że Musc Maori od początku do końcu można opisać jako perfumy przepyszne. Na skórze rozwijają się stopniowo i powoli, aby w najgłębszej bazie po prostu przejść niepostrzeżenie w woń skóry. Piżmowy akcent kompozycji jest bardzo często pomijany w recenzjach, testach i opiniach, a to właśnie on jest przysłowiową kropką nad "i", która czyni z mleczno-czekoladowych nut prawdziwą perłę rodziny gourmand.

Marcin Budzyk o Musc Maori:

"Miękki, puchaty i słodki niczym pianka na mlecznej czekoladzie."

Nuty: piżmo, czekolada, bób tonka, ambra, wanilia, kawa

Twórca: Pierre Guillaume

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Pierre Guillaume: Parfumerie Generale


Pierre Guillaume: Parfumerie Generale



Pierre Guillaume Parfumerie GeneraleW wieku zaledwie 25 lat Pierre Guillaume stworzył swoje pierwsze perfumy - narkotyczne 02 Coze, w których piramidzie znalazło się miejsce dla tytoniu i haszyszu. Inspiracja w tym wypadku okazała się prosta: Pierre chciał zatrzymać aromat wydobywają się z pudełka cygar ojca. Łącząc najdroższe i najrzadziej spotykane składniki naturalne z najnowszymi osiągnięciami chemii zapachów, wyczarował perfumy, które skupiły na sobie uwagę całego perfumeryjnego świata. Tym sposobem, dzięki Coze, Guillaume stał się znany, a jego autorska marka - Parfumerie Generale - zagościła na ustach większości.


Chandler Burr - krytyk perfum z New York Times - pisał o nim, jako o "największym objawieniu europejskiej sceny zapachowej". Pochwał nie szczędził też Luca Turin w swojej biblii perfum: "Perfum: The Guide". Większości kompozycji przyznał po cztery gwiazdki.


Coraz większa popularność przełożyła się jednak na coraz bardziej niesamowite zapachy. Powstało zjawiskowo skórzane 03 Cuir Venenun, a zaraz po nich mleczne i czekoladowe 04 Musc Maori. Szczytem tej wirtuozerii okazały się genialne 10 Aomassai i 11 Harmatan Noir - dziś to już dzieła o ugruntowanej pozycji, klasyki, które wypada znać każdemu.


Parfumerie Generale perfumy niszoweI mimo upływu lat Pierre Guillaume pozostał wierny ideałom, które wyznawał jako młody człowiek. Parfumerie Generale do dziś pozostaje firmą całkowicie niezależną, która rozwija się bez żadnych zewnętrznych inwestorów mogących wpływać na zapachowe decyzje założyciela, a całe jej centrum (pracownie zapachowe, magazyny, centrum dystrybucji) mieści się cały czas w tym samym miejscu we francuskim Clermont-Ferrand.


Tym bardziej cieszy fakt, że do grona firm współpracujących z Parfumerie Generalne dołączyła perfumeria Impressium. Nasz salon na Piotrkowskiej 243 jest jednym z nielicznych miejsc w na świecie, gdzie można poznać autorskie zapachy Pierre'a Guillaume.