Animal Mondain

Pierre Guillaume: Huitieme Art Pierre Guillaume: Huitieme Art

Nowy produkt

Animal Mondain Rozszerz

Huitieme Art Animal Mondain

Tytoń połączony z gruszką to odważnie i nieczęsto spotykane połączenie. Prawdę mówiąc, Animal Mondain to prawdopodobnie pierwsze tego typu perfumy na świecie. 

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 50 mL

440,00 zł

brutto

Huitieme Art Animal Mondain

Tytoń połączony z gruszką to odważnie i nieczęsto spotykane połączenie. Prawdę mówiąc, Animal Mondain to prawdopodobnie pierwsze tego typu perfumy na świecie. 

Co więcej, pachną fantastycznie. Kontrastowa słodycz owocowego tytoniu pięknie gra z nutami drewnianymi. Jest słodko, nieco cierpko, ale jednocześnie lekko. To zdecydowanie najlepsza premiera z czarnej serii Huitieme Art od wielu, wielu lat i jednocześnie z jeden z najciekawszych w dorobku Pierre'a Guillaume'a w ogóle. 

Nuty: kwiat gruszy, tytoń, miód, mahoń

Twórca: Pierre Guillaume

Brak przewoźników dla tego produktu.

Pierre Guillaume: Huitieme Art


Huitieme Art Pierre GuillaumePierre GuillaumeHuitieme Art znaczy dosłownie "Ósma sztuka". Po malarstwie, rzeźbie, tańcu, architekturze, poezji i muzyce, w XX wieku dołączyło do nich kino, a w XXI. - perfumy. Pierre Guillaume nadał wszystkim kompozycjom tej linii niespotykanego wyrazu za sprawą użycia rzadko stosowanych odmian popularnych roślin olejkodajnych: fiołka, mirry, benzoinu, kadzidła itd...Prace nad każdą kompozycją wymagały wielu prób i znacznie więcej nakładów czasu niż kreacje innych linii, ale mimo tego odnajdujemy tu elementy stylu charakterystycznego dla największych dzieł Parfumerie Generale. Warto jednak podkreślić, że w perfumach Huitieme Art nie znajdziemy nut typowo kwiatowych, co nadaje jej indywidualnego sznytu opartego na tonach drzewnych.Obecnie kolekcja Huitieme Art prezentowana jest w Polsce wyłącznie w perfumerii Impressium w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.


Sucre d'Ebene Myrrhiad