Liqueur Charnelle

Pierre Guillaume: Huitieme Art Pierre Guillaume: Huitieme Art

Nowy produkt

Liqueur Charnelle Rozszerz

Wersja w ozdobnym flakonie Cyclop dostępna na zamówienie

Huitieme Art Liqueur Charnelle

Śliwka, wanilia, pomarańcza, karmel, morela - to pięć aromatów, które odpowiadają za bukiet zapachowy koniaku. Prawda jest jednak bardzej skomplikowana, ponieważ ludzki nos wykrywa...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 50 mL

429,00 zł

brutto

Huitieme Art Liqueur Charnelle

Liqueur CharnelleŚliwka, wanilia, pomarańcza, karmel, morela - to pięć aromatów, które odpowiadają za bukiet zapachowy koniaku. Prawda jest jednak bardziej skomplikowana, ponieważ ludzki nos wykrywa w nim też tony kwiatowo-owocowe z tonem lipy, winorośli czy charakterystycznym akordem drzewno-pudrowym.

Obfitośc i niezwykłośc tych doznań zainspirowały Pierre'a Guillaume do kreacji perfum Liqueur Charnelle, w których bukiet koniaku wzbogacono miękkim tytoniem, przyprawami i żywicą elemi.

Kompozycja ma niestandardowy wydźwięk, ponieważ można w niej odkryć wątki dymnych malin, kadzidła, a jednocześnie całość ma przestrzenny wymiar za sprawą użycia dwóch naturalnych olejków pieprzowych: z czerwonego i czarnego pieprzu.

Nuty: koniak, śliwka, wanilia, tytoń, malina, elemi, czarny pieprz, czerwony pieprz, bób tonka, karmel, pomarańcza, morela

Twórca: Pierre Guillaume

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Pierre Guillaume: Huitieme Art


Huitieme Art Pierre GuillaumePierre GuillaumeHuitieme Art znaczy dosłownie "Ósma sztuka". Po malarstwie, rzeźbie, tańcu, architekturze, poezji i muzyce, w XX wieku dołączyło do nich kino, a w XXI. - perfumy. Pierre Guillaume nadał wszystkim kompozycjom tej linii niespotykanego wyrazu za sprawą użycia rzadko stosowanych odmian popularnych roślin olejkodajnych: fiołka, mirry, benzoinu, kadzidła itd...Prace nad każdą kompozycją wymagały wielu prób i znacznie więcej nakładów czasu niż kreacje innych linii, ale mimo tego odnajdujemy tu elementy stylu charakterystycznego dla największych dzieł Parfumerie Generale. Warto jednak podkreślić, że w perfumach Huitieme Art nie znajdziemy nut typowo kwiatowych, co nadaje jej indywidualnego sznytu opartego na tonach drzewnych.Obecnie kolekcja Huitieme Art prezentowana jest w Polsce wyłącznie w perfumerii Impressium w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.


Sucre d'Ebene Myrrhiad