Sucre d'Ebene

Pierre Guillaume: Huitieme Art Pierre Guillaume: Huitieme Art

Nowy produkt

Sucre d'Ebene Rozszerz

Wersja w ozdobnym flakonie Cyclop dostępna na zamówienie

Huitieme Art Sucre d'Ebene

Sucre d'Ebene to bodaj najbardziej znane perfumy z linii Huitieme Art. Oparte na upojnie słodkich nutach pachnidło jest tak naprawdę klasą samo dla siebie, ponieważ nie...

Więcej szczegółów

429,00 zł

brutto

Huitieme Art Sucre d'Ebene

Huitieme Art Sucre d'Ebene - benzoinSucre d'Ebene to bodaj najbardziej znane perfumy z linii Huitieme Art. Oparte na upojnie słodkich nutach pachnidło jest tak naprawdę klasą samo dla siebie, ponieważ nie zdarza się, aby zapach tej rodziny pachniał tak perfumeryjnie i niszowo jednocześnie. To zaś sprawia, że Sucre d'Ebene zachwyca nie tylko noszącego, ale również otoczenie.

Mleczna słodycz orzechów podkreślona jest w tym wypadku iskrzącym kwiatem pomarańczy, wanilią i koktajlem białych, puszystych piżm. Co ciekawe, bardzo wiele osób wyczuwa w Sucre d'Ebene tony szampana i truskawek, choć oficjalnie ich nie ma.

W roli utrwalacza kompozycji zapachowej Pierre Guillaume oprócz piżm zastosował naturalną żywicę benzoinową (na zdjęciu).

Nuty: brązowy cukier, orzechy, wanilia, kwiat pomarańczy, benzoin, piżmo

Twórca: Pierre Guillaume

Brak przewoźników dla tego produktu.

Pierre Guillaume: Huitieme Art


Huitieme Art Pierre GuillaumePierre GuillaumeHuitieme Art znaczy dosłownie "Ósma sztuka". Po malarstwie, rzeźbie, tańcu, architekturze, poezji i muzyce, w XX wieku dołączyło do nich kino, a w XXI. - perfumy. Pierre Guillaume nadał wszystkim kompozycjom tej linii niespotykanego wyrazu za sprawą użycia rzadko stosowanych odmian popularnych roślin olejkodajnych: fiołka, mirry, benzoinu, kadzidła itd...Prace nad każdą kompozycją wymagały wielu prób i znacznie więcej nakładów czasu niż kreacje innych linii, ale mimo tego odnajdujemy tu elementy stylu charakterystycznego dla największych dzieł Parfumerie Generale. Warto jednak podkreślić, że w perfumach Huitieme Art nie znajdziemy nut typowo kwiatowych, co nadaje jej indywidualnego sznytu opartego na tonach drzewnych.Obecnie kolekcja Huitieme Art prezentowana jest w Polsce wyłącznie w perfumerii Impressium w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.


Sucre d'Ebene Myrrhiad