Sucre d'Ebene

Pierre Guillaume: Huitieme Art Pierre Guillaume: Huitieme Art

Nowy produkt

Sucre d'Ebene Rozszerz

Wersja w ozdobnym flakonie Cyclop dostępna na zamówienie

Huitieme Art Sucre d'Ebene

Sucre d'Ebene to bodaj najbardziej znane perfumy z linii Huitieme Art. Oparte na upojnie słodkich nutach pachnidło jest tak naprawdę klasą samo dla siebie, ponieważ nie...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 50 mL

440,00 zł

brutto

Huitieme Art Sucre d'Ebene

Huitieme Art Sucre d'Ebene - benzoinSucre d'Ebene to bodaj najbardziej znane perfumy z linii Huitieme Art. Oparte na upojnie słodkich nutach pachnidło jest tak naprawdę klasą samo dla siebie, ponieważ nie zdarza się, aby zapach tej rodziny pachniał tak perfumeryjnie i niszowo jednocześnie. To zaś sprawia, że Sucre d'Ebene zachwyca nie tylko noszącego, ale również otoczenie.

Mleczna słodycz orzechów podkreślona jest w tym wypadku iskrzącym kwiatem pomarańczy, wanilią i koktajlem białych, puszystych piżm. Co ciekawe, bardzo wiele osób wyczuwa w Sucre d'Ebene tony szampana i truskawek, choć oficjalnie ich nie ma.

W roli utrwalacza kompozycji zapachowej Pierre Guillaume oprócz piżm zastosował naturalną żywicę benzoinową (na zdjęciu).

Nuty: brązowy cukier, orzechy, wanilia, kwiat pomarańczy, benzoin, piżmo

Twórca: Pierre Guillaume

Brak przewoźników dla tego produktu.

Pierre Guillaume: Huitieme Art


Huitieme Art Pierre GuillaumePierre GuillaumeHuitieme Art znaczy dosłownie "Ósma sztuka". Po malarstwie, rzeźbie, tańcu, architekturze, poezji i muzyce, w XX wieku dołączyło do nich kino, a w XXI. - perfumy. Pierre Guillaume nadał wszystkim kompozycjom tej linii niespotykanego wyrazu za sprawą użycia rzadko stosowanych odmian popularnych roślin olejkodajnych: fiołka, mirry, benzoinu, kadzidła itd...Prace nad każdą kompozycją wymagały wielu prób i znacznie więcej nakładów czasu niż kreacje innych linii, ale mimo tego odnajdujemy tu elementy stylu charakterystycznego dla największych dzieł Parfumerie Generale. Warto jednak podkreślić, że w perfumach Huitieme Art nie znajdziemy nut typowo kwiatowych, co nadaje jej indywidualnego sznytu opartego na tonach drzewnych.Obecnie kolekcja Huitieme Art prezentowana jest w Polsce wyłącznie w perfumerii Impressium w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.


Sucre d'Ebene Myrrhiad