Rose Agathe

Panouge Panouge

Nowy produkt

Rose Agathe Rozszerz

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

598,00 zł

brutto

Matieres Libres Rose Agathe

Rose Agathe to jedna z najciekawszych interpretacji kadzidlanej róży w perfumach. Naturalny absolut róży tureckiej został tu wzmocniony występującym w olejku różanym tlenkiem różanym. Akord mineralny (mający stworzyć wrażenie agatu - kamienia) również powstał w oparciu o naturalne ingrediencji - kadzidło frankońskie, żywicę labdanum i elemi.

Całość jest paradoksalnie chłodna i lekka, wręcz świetlista

Nuty: róża, kadzidło frankońskie, labdanum, elemi, czarny pieprz, geranium, heban

Twórca: Marie Schnirer

Brak przewoźników dla tego produktu.

Panouge/Matieres Libres


Panouge Paris


Panouge ma swoje korzenie we francuskim domu perfumeryjnym „Laverne-Paris”, założonym w 1947 roku i specjalizującym się w produkcji olejków eterycznych.


Te początki pozwoliły firmie przez prawie 75 lat opanować selekcję najlepszych składników i subtelną sztukę kompozycji. Uwolniony od artystycznych i konceptualnych ograniczeń uznanych marek, Panouge potwierdza swoją własną tożsamość w świecie Haute Parfumerie.


Niszowa, najbardziej luksusowa linia tej firmy - Matieres Libres jest tego idealnym wyrazem. Dwoje niezależnych perfumiarzy dostało od marki wolną rękę w kreacji zapachów. Patrice Ravillard stworzył Absinthe Gaiac i Datura Amaretti. Marie Schnirer stanęła za Patchouli Figue oraz Rose Agathe.


Matieres Libres Panouge