Absinthe Gaiac

Panouge Panouge

Nowy produkt

Absinthe Gaiac Rozszerz

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

598,00 zł

brutto

Matieres Libres Absinthe Gaiac

Świeżość przeciwstawiona ciężkości. Patrice Ravillard chciał zbudować perfumy na zasadzie kontrastów. Akordy ambrowe i drzewne zestawił z lekkim i przestrzennym fiołkiem, absyntem oraz muszkatem.

Absinthe Gaiac to perfumy o dużej mocy i o wyraźnie żywicznym podbiciu. Gorycz absyntu miesza się w nich ze słodszymi tonami paczuli i drewna gwajakowego.

Nuty: absynt, drewno gwajakowe, paczula, fiołek, gałka muszkatołowa, wetiwer, róża

Twórca: Patrice Ravillard

Brak przewoźników dla tego produktu.

Panouge/Matieres Libres


Panouge Paris


Panouge ma swoje korzenie we francuskim domu perfumeryjnym „Laverne-Paris”, założonym w 1947 roku i specjalizującym się w produkcji olejków eterycznych.


Te początki pozwoliły firmie przez prawie 75 lat opanować selekcję najlepszych składników i subtelną sztukę kompozycji. Uwolniony od artystycznych i konceptualnych ograniczeń uznanych marek, Panouge potwierdza swoją własną tożsamość w świecie Haute Parfumerie.


Niszowa, najbardziej luksusowa linia tej firmy - Matieres Libres jest tego idealnym wyrazem. Dwoje niezależnych perfumiarzy dostało od marki wolną rękę w kreacji zapachów. Patrice Ravillard stworzył Absinthe Gaiac i Datura Amaretti. Marie Schnirer stanęła za Patchouli Figue oraz Rose Agathe.


Matieres Libres Panouge