Ormonde Man

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Ormonde Man Rozszerz

Ormonde Jayne Ormonde Man

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla mężczyzn. Eleganckie, chłodne, o szorstkiej fakturze...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 120 mL
  • 50 mL

545,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Ormonde Man

Ormonde Man

Koronne perfumy Ormonde Jayne dla mężczyzn. Eleganckie, chłodne, o szorstkiej fakturze...

Ormonde Man to kompozycja typowo drzewna. Jako jedyna z podstawowej linii marki zawiera w swoim składzie olejek oud, który jednak pozostaje tu tylko dodatkiem kreującym głębię zapachu. Nutą pierwszego planu pozostaje czarna choina z jałowcem i wetiwerem. Całość jest bezsprzecznie męska, drzewna i z charakterystyczną szorstką fakturą.

Co istotne, wykorzystany olejek z czarnej choiny kalifornijskiej nie jest spotykany w żadnych innych perfumach na rynku i stanowi sztandarową nutę klasycznych zapachów Ormonde Jayne: Ormonde Man i Ormonde Woman.

Ponadto, Ormonde Man to pierwsze w historii zachodnie perfumy z olejkiem z drewna agarowego (powstały przed Habit Rouge Eau de Parfum)

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum

Nuty: czarna choina, oud, wetiwer, kardamon, czarny pieprz, piżmo, jałowiec, drewno sandałowe, kolendra

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-7 dni roboczych 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.