Orris Noir

Ormonde Jayne Ormonde Jayne

Nowy produkt

Orris Noir Rozszerz

Ormonde Jayne Orris Noir

Przyprawy, orient i tajemniczy czarny irys z Jordanii.

Orris Noir to niesamowity, mroczny zapach, który łączy w sobie pierwiastek archetypicznej...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 120 mL
  • 50 mL
  • 5 x 8 mL

475,00 zł

brutto

Ormonde Jayne Orris Noir

Ormonde Jayne Orris Noir

Przyprawy, orient i tajemniczy czarny irys z Jordanii.

Orris Noir to niesamowity, mroczny zapach, który łączy w sobie pierwiastek archetypicznej czerni ze smugami palonych żywic i ciemną słodyczą drewna gwajakowego. Nutą pierwszego planu jest jednak czarny irys z Jordanii, który w porównaniu do irysów europejskich jest nieco mniej pudrowy, bardziej słodki i balsamiczny. Wszystko to sprawia, że Orris Noir zyskały status perfum kultowych i jedynych w swojej kategorii.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że słodycz tej kompozycji uważana jest przez wiele kobiet za szczytowe osiągnięcie światowej perfumerii. To z powodu jej niesamowicie zmysłowego, lecz zupełnie pozbawionego tonów spożywczych wydźwięku. 

Orris Noir, obok Tolu i Frangipani, to najbardziej erotyczne i kobiece kompozycje w portfolio Ormonde Jayne

Choć kompozycja należy do damskiej linii, to na ciałach niektórych mężczyzn przyjmuje bardziej męski, dymny i wytrawny charakter. Polecamy zatem testy Orris Noir również panom.

UWAGA: Ze względu na bardzo duże stężenie naturalnych składników w perfumach Ormonde Jayne może wytrącać się osad, który nie jest wadą produktów i nie wpływa na zapach perfum

Nuty: czarny irys, kadzidło, drewno gwajakowe, pimento, cyprys, cynamon, goździki, czarny pieprz, jałowiec, dawana, wawrzyn, mirra, kolendra, bergamotka

Twórca: Linda Pilkington, Geza Schoen

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-7 dni roboczych 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Ormonde Jayne


Ormonde Jayne perfumyLinda Pilkington - twórczyni Ormonde JayneFilozofią marki Ormonde Jayne jest połączenie jakości i prawdziwego luksusu, dążenie do piękna i elegancji.


Perfumeryjna kolekcja marki bazuje na jednej, prostej zasadzie: "Kreujemy nadzwyczajnie piękne perfumy ze specjalnych ingrediencji, które są bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach". To dlatego Linda Pilkington - twórczyni i nos marki - osobiście podróżuje po całym świecie i szuka najbardziej oryginalnych składników. W swoich poszukiwaniach nie kieruje się tylko odnajdowanie konkretnych gatunków, ale również zwraca uwagę na takie szczegóły jak mikroklimat danego miejsca i środowisko. Dzięki tak rozbudowanej selekcji osoby noszące perfumy Ormonde Jayne mają pewność, że kompozycje zrobione są bez żadnych kompromisów.


Współautorem każdego z zapachów marki jest również Geza Schoen.


Ze względu na niespotykaną nawet w innych niszowych produktach koncentrację naturalnych składników, w perfumach Ormonde Jayne wytwarza się osad. W żaden sposób nie wpływa to na jakość perfum, ponieważ związane jest z wytrącaniem składników nielotnych (a więc takich, które nie pachną) wchodzących w skład olejków otrzymywanych z drewna i żywic. Nie jest to wadą produktu, a świadczy jedynie o nadzwyczajnie wysokim stężeniu naturalnych esencji.


Ormonde Jayne to powrót do złotej ery perfumerii, do okresu, w którym kreacja zapachu była postrzegana w kategoriach sztuki.


Każdy z produktów Ormonde Jayne bazuje na wysoko skoncentrowanych naturalnych olejkach eterycznych, z których znaczna część jest nie do spotkania w innych produktach na rynku. Dodatkowo wszystkie butelki perfum są ręcznie wykonywane i konfekcjonowane w londyńskim laboratorium Ormonde Jayne.