Elephant & Roses

Maria Candida Gentile Maria Candida Gentile

Nowy produkt

Elephant & Roses Rozszerz

Maria Candida Gentile Elephant & Roses

Elephant & Roses to perfumy skrzywdzone ideą, która za nimi stała. Kto chciałbym pachnieć stadem słoni, które wbiegły w pole kwitnących krzewów różanych?

Zakładam, że nikt...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 15 mL

165,00 zł

brutto

Maria Candida Gentile Elephant & Roses

Elephant & Roses

Elephant & Roses to perfumy skrzywdzone ideą, która za nimi stała. Kto chciałbym pachnieć stadem słoni, które wbiegły w pole kwitnących krzewów różanych?

Zakładam, że nikt...

Jeśli jednak skupimy się na zapachu, to poczujemy, że to kolejna magiczna interpretacja ziołowej róży. Nie jest to kompozycja soczysta, a bliżej jej do róż na wpół zasuszonych. Wyraźnie widać geranium, którego w składzie oficjalnie nie wymieniono. To samo dotyczy tony herbacianego.

Elephant & Roses pachnie jak luksusowe kosmetyki. Jest w nim nuta czystości ukuta na kanwie róży i ziół. Tony zwierzęce deklarowane w kompozycji nie są wyczuwalne.

Nuty: róża, tymianek, czystek labdanum, ambra, wetiwer, jaśmin, osmantus, akord zwierzęcy

Twórca: Maria Candida Gentile

Brak przewoźników dla tego produktu.

Maria Candida Gentile


Maria Candida Gentile perfumyMaria Candida Gentile jest jednym z najbardziej cenionych "nosów" na świecie. To właśnie ona tworzy osobiste perfumy dla takich sław jak Madonna czy Karolina Hanowerska - księżniczka Monako.


Wyszkolona w Grasse pod okiem znanych perfumiarzy i teoretyków zapachu (w tym w w domu perfumeryjnym Karola Andre) osiągnęła perfekcję w kreacji kompozycji opartych na tonach drzewnych.


Perfumy Maria Candida Gentile


Maria Candida uważa, że perfumy genialne od przeciętnych dzielą ledwie drobne szczegóły. Detale te poznała dopiero w pracy z mistrzami i dzięki ich zrozumieniu sprawiła, że zapachy zyskały prawdziwą magię. 


"Idealne perfumy to takie, które działają na osobę, która je nosi".


Efekt taki jest możliwy do kreacji tylko dzięki składnikom naturalnym. One przemawiają do naszego ciała i do naszej duszy. Perfumy z nich zrobione są harmonijną interpretacja magicznych algorytmów natury. Podświadomie jesteśmy w stanie je rozpoznać, zrozumieć, a nawet pokochać. 


Maria Candida Gentile podczas pracy


Maria Candida Gentile jest artystką, która używa swojego ulubionego medium - zapachu - aby opowiedzieć nam historie, zaangażować w intymne rozmowy i poprowadzić ku zrozumieniu najbardziej nieuchwytnego ze zmysłów - węchu.


Jej dzieła docenili ludzie na całym świecie, a perfumy znalazły miejsce na łamach najważniejszych magazynów luksusowych: Vogue, Elle, Vanity Fair.


Maria Candida Gentile / VOGUE