Burlesque

Maria Candida Gentile Maria Candida Gentile

Nowy produkt

Burlesque Rozszerz

Maria Candida Burlesque (ekstrakt perfum)

Prawdziwa siła uwodzenia nie ma swojego źródła w powierzchownym pięknie. To umiejętność wodzenia na pokuszenie, flirtu, ekscytacji i zaskoczenia...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 15 mL

220,00 zł

brutto

Maria Candida Burlesque (ekstrakt perfum)

Burlesque Maria Candida Gentile

Prawdziwa siła uwodzenia nie ma swojego źródła w powierzchownym pięknie. To umiejętność wodzenia na pokuszenie, flirtu, ekscytacji i zaskoczenia. 

Burlesque to tajemnicza formuła, która oparta jest na naturalnym absolucie irysa pallida tańczącego na kanwie balsamów i paczuli.

Gorąca kompozycja o oszałamiającym aromacie dla kobiet, które kochają mocne, zmysłowe perfumy o dużej projekcji i trwałości.

Nuty: irys, balsam tolu, kadzidło, czerwona pomarańcza, róża

Twórca: Maria Candida Gentile

Brak przewoźników dla tego produktu.

Maria Candida Gentile


Maria Candida Gentile perfumyMaria Candida Gentile jest jednym z najbardziej cenionych "nosów" na świecie. To właśnie ona tworzy osobiste perfumy dla takich sław jak Madonna czy Karolina Hanowerska - księżniczka Monako.


Wyszkolona w Grasse pod okiem znanych perfumiarzy i teoretyków zapachu (w tym w w domu perfumeryjnym Karola Andre) osiągnęła perfekcję w kreacji kompozycji opartych na tonach drzewnych.


Perfumy Maria Candida Gentile


Maria Candida uważa, że perfumy genialne od przeciętnych dzielą ledwie drobne szczegóły. Detale te poznała dopiero w pracy z mistrzami i dzięki ich zrozumieniu sprawiła, że zapachy zyskały prawdziwą magię. 


"Idealne perfumy to takie, które działają na osobę, która je nosi".


Efekt taki jest możliwy do kreacji tylko dzięki składnikom naturalnym. One przemawiają do naszego ciała i do naszej duszy. Perfumy z nich zrobione są harmonijną interpretacja magicznych algorytmów natury. Podświadomie jesteśmy w stanie je rozpoznać, zrozumieć, a nawet pokochać. 


Maria Candida Gentile podczas pracy


Maria Candida Gentile jest artystką, która używa swojego ulubionego medium - zapachu - aby opowiedzieć nam historie, zaangażować w intymne rozmowy i poprowadzić ku zrozumieniu najbardziej nieuchwytnego ze zmysłów - węchu.


Jej dzieła docenili ludzie na całym świecie, a perfumy znalazły miejsce na łamach najważniejszych magazynów luksusowych: Vogue, Elle, Vanity Fair.


Maria Candida Gentile / VOGUE