Sideris

Maria Candida Gentile Maria Candida Gentile

Nowy produkt

Nowy Sideris Rozszerz

Maria Candida Gentile Sideris

Primus inter pares znaczy "pierwszy wśród równych sobie". W świecie genialnych, jedynych w swoim rodzaju perfum marki Maria Candida Gentile, to właśnie ten aromat jest tym nieformalnych liderem.

Sideris to kompozycja poświęcona żywicy labdanum i szczytowe osiągnięcie w dziedzinie jej interpretacji... 

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 15 mL

165,00 zł

brutto

Maria Candida Gentile Sideris

Sideris

Primus inter pares znaczy "pierwszy wśród równych sobie". W świecie genialnych, jedynych w swoim rodzaju perfum marki Maria Candida Gentile, to właśnie ten aromat jest tym nieformalnych liderem.

Sideris to kompozycja poświęcona żywicy labdanum i szczytowe osiągnięcie w dziedzinie jej interpretacji. 

"Zapach ten narodził się podczas długich, nocnych spacerów liguryjską plażą nad włoskim Morzem Śródziemnym. Chciałam uchwycić piękno tej chwili, kiedy człowiek czuje się, jakby unosił się w powietrzu, pomiędzy morzem a rozgwieżdżonym niebem. Ten zapach to prawdziwa poezja. Zadedykowałam go ostatniej nocnej gwieździe z wiersza Cesarego Pavese „Rankiem zawsze powracasz”."

Ciepły i chłodny jednocześnie. Rozżarzony, a przy tym tak rozkoszny.

Recenzja perfum Maria Candida Gentile Sideris na blogu Nez de Luxe: KLIK

Nuty: labdanum (czystek), olibanum (kadzidło frankońskie), mirra, czarny pieprz (z Indii), szafran, róża (turecka z Isparty), róża Ayrshire Splendens (akord wedle receptury z perfum Cinabre), olejek z sandałowca z Jawy, benzoin z Laosu, akordy drzewne

Twórca: Maria Candida Gentile

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-7 dni roboczych 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Maria Candida Gentile


Maria Candida Gentile perfumyMaria Candida Gentile jest jednym z najbardziej cenionych "nosów" na świecie. To właśnie ona tworzy osobiste perfumy dla takich sław jak Madonna czy Karolina Hanowerska - księżniczka Monako.


Wyszkolona w Grasse pod okiem znanych perfumiarzy i teoretyków zapachu (w tym w w domu perfumeryjnym Karola Andre) osiągnęła perfekcję w kreacji kompozycji opartych na tonach drzewnych.


Perfumy Maria Candida Gentile


Maria Candida uważa, że perfumy genialne od przeciętnych dzielą ledwie drobne szczegóły. Detale te poznała dopiero w pracy z mistrzami i dzięki ich zrozumieniu sprawiła, że zapachy zyskały prawdziwą magię. 


"Idealne perfumy to takie, które działają na osobę, która je nosi".


Efekt taki jest możliwy do kreacji tylko dzięki składnikom naturalnym. One przemawiają do naszego ciała i do naszej duszy. Perfumy z nich zrobione są harmonijną interpretacja magicznych algorytmów natury. Podświadomie jesteśmy w stanie je rozpoznać, zrozumieć, a nawet pokochać. 


Maria Candida Gentile podczas pracy


Maria Candida Gentile jest artystką, która używa swojego ulubionego medium - zapachu - aby opowiedzieć nam historie, zaangażować w intymne rozmowy i poprowadzić ku zrozumieniu najbardziej nieuchwytnego ze zmysłów - węchu.


Jej dzieła docenili ludzie na całym świecie, a perfumy znalazły miejsce na łamach najważniejszych magazynów luksusowych: Vogue, Elle, Vanity Fair.


Maria Candida Gentile / VOGUE