Gershwin

Maria Candida Gentile Maria Candida Gentile

Nowy produkt

Gershwin Rozszerz

Maria Candida Gentile Gershwin

Gershwin to opowieść o szlachetnym kadzidle połączonym z cytrusami. To jednak pachnidło porywające, jedyne w swoim rodzaju i zostawiające w tyle nawet największych konkurentów...

Więcej szczegółów

  • 100 mL
  • 15 mL

165,00 zł

brutto

Maria Candida Gentile Gershwin

Maria Candida Gentile Gershwin

Gershwin to opowieść o szlachetnym kadzidle połączonym z cytrusami. To jednak pachnidło porywające, jedyne w swoim rodzaju i zostawiające w tyle nawet największych konkurentów. 

Maria Candida Gentile mówi, że to oda do lasów, kwiatów i pięknej muzyki z najdalszych zakątków świata. Gershwin ma pachnieć bluesem w Memphis i roziskrzonym słońcem Sycylii. 

Pachnie czysto, naturalnie. Pozornie proste nuty plotą się zadziwiającą opowieść, gdzie kadzidło pozostaje chłodne, przestrzenne, lecz gdzie w tym samym czasie inne składniki wnoszą ciepłe błyski. 

Cytrusowe esencje użyte do produkcji Gershwin pochodzą z plantacji rodziny Capua, która od 120 lat wytwarza najszlachetniejsze olejki z roślin uprawianych na Sycylii. 

Recenzja na blogu Nez de Luxe: KLIK

Nuty: kadzidło frankońskie (olibanum), cytryna, gorzka pomarańcza, grejpfrut, czarny pieprz, jawor, kwiaty, goździki, drewno sandałowe

Twórca: Maria Candida Gentile

Brak przewoźników dla tego produktu.

Maria Candida Gentile


Maria Candida Gentile perfumyMaria Candida Gentile jest jednym z najbardziej cenionych "nosów" na świecie. To właśnie ona tworzy osobiste perfumy dla takich sław jak Madonna czy Karolina Hanowerska - księżniczka Monako.


Wyszkolona w Grasse pod okiem znanych perfumiarzy i teoretyków zapachu (w tym w w domu perfumeryjnym Karola Andre) osiągnęła perfekcję w kreacji kompozycji opartych na tonach drzewnych.


Perfumy Maria Candida Gentile


Maria Candida uważa, że perfumy genialne od przeciętnych dzielą ledwie drobne szczegóły. Detale te poznała dopiero w pracy z mistrzami i dzięki ich zrozumieniu sprawiła, że zapachy zyskały prawdziwą magię. 


"Idealne perfumy to takie, które działają na osobę, która je nosi".


Efekt taki jest możliwy do kreacji tylko dzięki składnikom naturalnym. One przemawiają do naszego ciała i do naszej duszy. Perfumy z nich zrobione są harmonijną interpretacja magicznych algorytmów natury. Podświadomie jesteśmy w stanie je rozpoznać, zrozumieć, a nawet pokochać. 


Maria Candida Gentile podczas pracy


Maria Candida Gentile jest artystką, która używa swojego ulubionego medium - zapachu - aby opowiedzieć nam historie, zaangażować w intymne rozmowy i poprowadzić ku zrozumieniu najbardziej nieuchwytnego ze zmysłów - węchu.


Jej dzieła docenili ludzie na całym świecie, a perfumy znalazły miejsce na łamach najważniejszych magazynów luksusowych: Vogue, Elle, Vanity Fair.


Maria Candida Gentile / VOGUE