Brumes

Le Galion Le Galion

Nowy produkt

Nowy Brumes Rozszerz

Le Galion Brumes

Pierwotna wersja tej kompozycji powstała w 1938 roku, kiedy Paul Vecher chciał dać kobietom odrobinę przyjemności i słonecznego ciepła. Brumes miały być eliksirem dobrych emocji na niespokojny czas, kiedy Europa zmierzała ku wojnie.

Dzisiejsze perfumy wciąż są hołdem dla kobiecości i zapachem, który łączy tony kwiatowe...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL (woda perfumowana)

689,00 zł

brutto

Le Galion Brumes

Pierwotna wersja tej kompozycji powstała w 1938 roku, kiedy Paul Vecher chciał dać kobietom odrobinę przyjemności i słonecznego ciepła. Brumes miały być eliksirem dobrych emocji na niespokojny czas, kiedy Europa zmierzała ku wojnie.

Dzisiejsze perfumy wciąż są hołdem dla kobiecości i zapachem, który łączy tony kwiatowe z owocowymi. Pozornie nudne zestawienie nut zostało tu jednak przedstawione perfekcyjnie - to dlatego Brumes są jedną z zaledwie kilku kompozycji z najnowszej kolekcji Le Galion, które pojawiły lub pojawią się w Impressium.

Nutą główną uczyniono w niej jaśmin, któremu na wstępie towarzyszą owoce. W żadnej chwili nie są to jednak aromaty tropikalne lub koktajlowe. Vanina Muracciole uchwyciła elegancką, artystyczną stronę malin, ananasów i cytrusów. 

Zachwyca baza Brumes. Według spisu nut to połączenie wanilii, paczuli, piżma i cedru, czyli składników powszechnie znanych. Efekt jest jednak niesamowity. To zapach przytulny, ale z iskrami, przyjemny w odbiorze, a przy tym tak różny od innych. 

Dla fanek perfum, które zostawiają długie smugi zapachowe.

Nuty: jaśmin, róża, ananas, malina, bergamotka, kwiat pomarańczy, cedr, paczula, piżmo, wanilia

Twórca: Vanina Muracciole

Brak przewoźników dla tego produktu.

Le Galion


Perfumy Le Galion


Magazyn L'Officiel (pierwszy w Europie i drugi na świecie, po Harper's Bazaar, magazyn luksusowy) pisał tak:


"Zapachy Le Galion należą do tej samej rodziny zapachów pełnych pasji - płomiennych, a jednocześnie łagodnych. Snując się za noszącą je osobą, porywają ze sobą skuszonych wielbicieli"


To określenie istotne i prawdziwe, ponieważ zapachy Le Galion zawierają wiele składników kojarzonych z duża mocą (skóra, oud, żywice, przyprawy), ale jednocześnie podanych w zjawiskowo pięknej i łagodnej formie. Szyk, styl i nowoczesna elegancja.


Perfumy Le Galion


W ostatnich latach wiele kompozycji marki zostało odkrytych na nowo i zinterpretowanych przez najznamienitszych, współczesnych perfumiarzy. Efektem tych prac są zapachy bazujące na naturalnych ingrediencjach, ale nowoczesne i intrygujące jednocześnie. 


Po 40 latach od zamknięcia (lata 80.), jak feniks z popiołów, dom perfumeryjny Le Galion odrodził się na nowo. Wracają oryginalne i niezwykłe zapachy, wspomnienie drogocennego luksusu i wyrafinowania, powstają też nowe kompozycje, które wyznaczają trendy współczesności. Eleganckie flakony uosabiają ponadczasową klasykę, czerpią inspirację z czystych geometrycznych kształtów stylu Art Deco. Prosty czarny korek kontrastuje z fasetowanym szklanym flakonem.