Special for Gentlemen

Le Galion Le Galion

Nowy produkt

Special for Gentlemen Rozszerz

Le Galion Special for Gentlemen

Perfumy z rodziny fougere to prawdziwa rzadkość na półkach współczesnych perfumerii. Tym większy podziw dla marki Le Galion, że na nowo przedstawiła swoją interpretację męskich, szalenie eleganckich perfum... i dodatku tylko dla mężczyzn...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)
  • 100 mL (woda perfumowana)

469,00 zł

brutto

Le Galion Special for Gentlemen

Perfumy z rodziny fougere to prawdziwa rzadkość na półkach współczesnych perfumerii. Tym większy podziw dla marki Le Galion, że na nowo przedstawiła swoją interpretację męskich, szalenie eleganckich perfum... i w dodatku tylko dla mężczyzn.

To zapach ambrowo-lawendowy z podbiciem paprociowym, choć bób tonka nie występuje oficjalnie w składzie kompozycji. Znajdziemy tu wątki szyprowe, przyprawowe i drzewne. Za wrażenie ambry odpowiada żywica opoponaks, której wtóruje labdanum i paczula - cała trójka sprawia, że baza tych perfum zachowuje się perfekcyjnie nawet po 8-10 godzinach od aplikacji.

Zapach nie jest narzucający, ale tworzy wrażenie luksusowej, wyszukanej elegancji. 

Nuty: lawenda, galbanum, bergamotka, cytryna, opoponaks, cynamon, paczula, labdanum, mech dębowy, kastoreum, wanilia

Twórca: David Maruitte

Brak przewoźników dla tego produktu.

Le Galion


Perfumy Le Galion


Magazyn L'Officiel (pierwszy w Europie i drugi na świecie, po Harper's Bazaar, magazyn luksusowy) pisał tak:


"Zapachy Le Galion należą do tej samej rodziny zapachów pełnych pasji - płomiennych, a jednocześnie łagodnych. Snując się za noszącą je osobą, porywają ze sobą skuszonych wielbicieli"


To określenie istotne i prawdziwe, ponieważ zapachy Le Galion zawierają wiele składników kojarzonych z duża mocą (skóra, oud, żywice, przyprawy), ale jednocześnie podanych w zjawiskowo pięknej i łagodnej formie. Szyk, styl i nowoczesna elegancja.


Perfumy Le Galion


W ostatnich latach wiele kompozycji marki zostało odkrytych na nowo i zinterpretowanych przez najznamienitszych, współczesnych perfumiarzy. Efektem tych prac są zapachy bazujące na naturalnych ingrediencjach, ale nowoczesne i intrygujące jednocześnie. 


Po 40 latach od zamknięcia (lata 80.), jak feniks z popiołów, dom perfumeryjny Le Galion odrodził się na nowo. Wracają oryginalne i niezwykłe zapachy, wspomnienie drogocennego luksusu i wyrafinowania, powstają też nowe kompozycje, które wyznaczają trendy współczesności. Eleganckie flakony uosabiają ponadczasową klasykę, czerpią inspirację z czystych geometrycznych kształtów stylu Art Deco. Prosty czarny korek kontrastuje z fasetowanym szklanym flakonem.