Cuir

Le Galion Le Galion

Nowy produkt

Cuir Rozszerz

Le Galion Cuir

Świetlista, wytrawna skóra o jasnej barwie. Nieco szorstka. Wykwintna...

Więcej szczegółów

  • próbka 0,5 mL
  • 50 mL (woda perfumowana)

469,00 zł

brutto

Le Galion Cuir

Świetlista, wytrawna skóra o jasnej barwie. Nieco szorstka. Wykwintna.

Nuty żywiczne i mszyste sprawiają, że kompozycja posiada wyraźnie szyprową bazę. Natomiast pominięto w niej wątki zwierzęce i naturalistyczne. Dzięki temu Le Galion Cuir kreuje wrażenie chłodnej elegancji o czystym wydźwięku. Nie znajdziemy tutaj też tonów słodyczy, co często ma miejsce w perfumach skórzanych.

Nie jest to zapach inwazyjny, ale bardzo długo roztacza wokół noszącego swoją aurę. Co więcej, w bazie można wyczuć paczulę, choć nie jest deklarowana w składzie.

Nuty: skóra, żywica elemi, bergamotka, mech dębowy, lilia, piżmo, ambra, drewno sandałowe

Twórca: Vanina Muracciole

Brak przewoźników dla tego produktu.

Le Galion


Perfumy Le Galion


Magazyn L'Officiel (pierwszy w Europie i drugi na świecie, po Harper's Bazaar, magazyn luksusowy) pisał tak:


"Zapachy Le Galion należą do tej samej rodziny zapachów pełnych pasji - płomiennych, a jednocześnie łagodnych. Snując się za noszącą je osobą, porywają ze sobą skuszonych wielbicieli"


To określenie istotne i prawdziwe, ponieważ zapachy Le Galion zawierają wiele składników kojarzonych z duża mocą (skóra, oud, żywice, przyprawy), ale jednocześnie podanych w zjawiskowo pięknej i łagodnej formie. Szyk, styl i nowoczesna elegancja.


Perfumy Le Galion


W ostatnich latach wiele kompozycji marki zostało odkrytych na nowo i zinterpretowanych przez najznamienitszych, współczesnych perfumiarzy. Efektem tych prac są zapachy bazujące na naturalnych ingrediencjach, ale nowoczesne i intrygujące jednocześnie. 


Po 40 latach od zamknięcia (lata 80.), jak feniks z popiołów, dom perfumeryjny Le Galion odrodził się na nowo. Wracają oryginalne i niezwykłe zapachy, wspomnienie drogocennego luksusu i wyrafinowania, powstają też nowe kompozycje, które wyznaczają trendy współczesności. Eleganckie flakony uosabiają ponadczasową klasykę, czerpią inspirację z czystych geometrycznych kształtów stylu Art Deco. Prosty czarny korek kontrastuje z fasetowanym szklanym flakonem.