Coup de Grace

Herve Gambs Herve Gambs

Nowy produkt

Coup de Grace Rozszerz

Herve Gambs Coup de Grace (czyste perfumy)

Coup de Grace znaczy "zabójczy cios".

To potężny, różano-przyprawowy zapach o...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

825,00 zł

brutto

Herve Gambs Coup de Grace (czyste perfumy)

Herve Gambs Coup de Grace

Coup de Grace znaczy "zabójczy cios".

To potężny, różano-przyprawowy zapach o zdecydowanych, drzewnych podstawach. Królowa kwiatów emanuje tu potęgą, która może zachwycić fanów takich kompozycji jak Eau d'Italie Paestum Rose czy Eutopie No.2

Perfumy są słodkie i wytrawne jednocześnie. I choć w Coup de Grace róża gra na pierwszym planie od początku do końca, to jej forma ewoluuje. Każdy błysk przypraw lub drzazg zmienia nieco jej formę. W dodatku cały czas czuć też drzewną kanwę kompozycji. 

Nuty: róża, szafran, drewno sandałowe, ambra

Brak przewoźników dla tego produktu.

Herve Gambs


Niszowe perfumy Herve Gambs


Herve Gambs to francuska marka, której początki sięgają 1989 roku. Przez wiele lat nie była jednak związana z perfumami, a z modą, architekturą i sztuką florystyczną. Chyba że za takie uznać artystyczne zapachy do wnętrz - pierwsza kolekcja tego typu miała bowiem premierą w Paryżu. Był wtedy rok 1992.


W 2015 roku debiutuje Parfums Couture Collection. To w jej skład wchodzą trzy kompozycje, które staną się wizytówką firmy na całym świecie: Rouge Cardinal, Coup de Grace i Coeur Couronne.


Z punktu widzenia czysto perfumeryjnego niezmiernie ważny jest fakt, że w większości perfum tej marki (i we wszystkich dostępnych w Impressium) dominują składniki naturalne o niesamowicie szlachetnym wydźwięku. Co więcej, Herve Gambs zdecydował o pewnym technicznym zabiegu, który sprawia, że jego perfumy są znacznie bardziej zbukietowane (harmonijne) niż inne. To za sprawą przedłużonego procesu odstawania kompozycji zapachowej. W tym czasie pojedyncze związki naturalnych olejków i absolutów reagują ze sobą, a kompozycja nabiera głębi.


Perfumy Herve Gambs zachwycą koneserów mocnych, zdecydowanych aromatów ukutych wokół nut drzewnych, subtelnie słodkich, przyprawowych. Mniej tu kwiatów, owoców czy cytrusów.