Tel Aviv

Gallivant Gallivant

Nowy produkt

Tel Aviv Rozszerz

Gallivant Tel Aviv

Tel Aviv pachnie soczystymi kwiatami w formie zielonej, świeżej i czystej. Choć zastosowano tu naturalny absolut jaśminu, to kompozycja pozostaje subtelnie rześka - jak kwiaty po deszczu...

Więcej szczegółów

  • 30 mL

330,00 zł

brutto

Gallivant Tel Aviv

Tel Aviv pachnie soczystymi kwiatami w formie zielonej, świeżej i czystej. Choć zastosowano tu naturalny absolut jaśminu, to kompozycja pozostaje subtelnie rześka - jak kwiaty po deszczu. Zręcznie wpleciono niuanse zielone z absolutem czarnej porzeczki na czele. Odrobinę słodyczy dopełnia ten obraz.

Ciekawa kompozycja dla osób poszukujących frezji w perfumach. To jedna z głównych bohaterek Tel Aviv

Nuty: róża, frezja, jaśmin, liatrix, czarna porzeczka, ylang ylang, drewno sandałowe, benzoin, piżmo, klementynka

VOGUE BRITISH o Gallivant Tel Aviv:

Idealny zapach, kiedy lato się już skończyło, a ty chcesz wciąż je znaleźć na wszystkie możliwe sposoby

Brak przewoźników dla tego produktu.

Gallivant


(marka dostępna wyłącznie online i w salonie w Łodzi)perfumy gallivantWarto wiedzieć, co w języku angielskim oznacza "gallivant" - podążać, zwiedzać, być w podróży w pogoni za przyjemnością i nowymi doświadczeniami.


Markę założył w 2016 roku Nick Steward i postanowił przemycić w każdym flakonie atmosferę jednej ze współczesnych metropolii. Warto podkreślić wyraz "współczesnych", ponieważ perfumy Gallivant są osadzone w ramach XXI wieku. Nie znajdziemy to nawiązania do klasyki, ale sam balans nut i wykonanie są na niezwykle wysokim poziomie. Dość powiedzieć, że wszystkie kompozycje powstają w Paryżu lub w Wenecji, większość w firmie Art et Parfum założonej przez samego Edmonda Roudnitskę - to właśnie tu narodziły się klasyki Dior, Rochas, Hermes.


perfumy niszowe Gallivant


Zapachy są nowym rozdziałem w świecie nowoczesnej sztuki tworzenia i interpretacji naturalnych składników. Stąd nie dziwią liczne nagrody i fala pozytywnych recenzji w największych magazynach na całym świecie i w Polsce (Vogue, Elle, Vanity Fair...)


Wszystkie produkty Gallivant są wegańskie, produkowane bez cierpienia zwierząt i bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (jak zresztą bezwzględna większość w Impressium). Występuję wyłącznie w pojemności 30 mL.Vogue Polska o perfumach Gallivant:


"Podróże dookoła świata odbywamy w tym sezonie nie tylko przy pomocy kolekcji największych działu mody. Eskapizm wyraźnie pobrzmiewa także w ofercie niszowych i alternatywnych marek perfum. Przykład? Marka Gallivant, założona w Londynie przez Nicka Stewarda, która właśnie wchodzi na polski rynek. (...) Każdy zapach jest inny – niektóre bardziej cytrusowe, inne piżmowe i drzewne."


Vogue British o zapachu Brooklyn


Perfumy Gallivant x Vogue UK