London

Gallivant Gallivant

Nowy produkt

London Rozszerz

Gallivant London

Kolejny nieszablonowy, ale szalenie piękny zapach marki Gallivant. Sercem London są dwie naturalne ingrediencje różane: absolut róży majowej i olejek...

Więcej szczegółów

  • 30 mL

330,00 zł

brutto

Gallivant London

Kolejny nieszablonowy, ale szalenie piękny zapach marki Gallivant. Sercem London są dwie naturalne ingrediencje różane: absolut róży majowej i olejek róży damasceńskiej.

Połączono je z zielonym ogórkiem. To budzi spore zaskoczenie, ale róża w takim otoczeniu wypada nad wyraz pozytywnie i optymistycznie. Jest rześka i zielona. Można wyczuć tu owocowe niuanse, choć nie zbliżamy się do obrazów konfiturowych. 

Po kilku godzinach następne zaskoczenie - akord skórzanej kurtki pokrytej chłodnym, wiosennym deszczem. 

Uzależniający, przestronny i zaciszny zarazem, praktyczny i z przewrotnym poczuciem humoru – takie są skojarzenia Nicka z Londynem – Jest mokra wiosna. Powietrze niesie ze sobą kurz i ziemistą, bogatą wilgoć, którą można się wręcz delektować. Róże przy Columbia Rd. Architektura georgiańska. Kreatywność. Połączenie nowego ze starym, pięknego z brzydkim... Wszystko to ściera się ze sobą w Londynie.

Nuty: róża, ogórek, fiołek, skóra, irys, zamsz, paczula, drewno sandałowe, zamsz

Brak przewoźników dla tego produktu.

Gallivant


(marka dostępna wyłącznie online i w salonie w Łodzi)perfumy gallivantWarto wiedzieć, co w języku angielskim oznacza "gallivant" - podążać, zwiedzać, być w podróży w pogoni za przyjemnością i nowymi doświadczeniami.


Markę założył w 2016 roku Nick Steward i postanowił przemycić w każdym flakonie atmosferę jednej ze współczesnych metropolii. Warto podkreślić wyraz "współczesnych", ponieważ perfumy Gallivant są osadzone w ramach XXI wieku. Nie znajdziemy to nawiązania do klasyki, ale sam balans nut i wykonanie są na niezwykle wysokim poziomie. Dość powiedzieć, że wszystkie kompozycje powstają w Paryżu lub w Wenecji, większość w firmie Art et Parfum założonej przez samego Edmonda Roudnitskę - to właśnie tu narodziły się klasyki Dior, Rochas, Hermes.


perfumy niszowe Gallivant


Zapachy są nowym rozdziałem w świecie nowoczesnej sztuki tworzenia i interpretacji naturalnych składników. Stąd nie dziwią liczne nagrody i fala pozytywnych recenzji w największych magazynach na całym świecie i w Polsce (Vogue, Elle, Vanity Fair...)


Wszystkie produkty Gallivant są wegańskie, produkowane bez cierpienia zwierząt i bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (jak zresztą bezwzględna większość w Impressium). Występuję wyłącznie w pojemności 30 mL.Vogue Polska o perfumach Gallivant:


"Podróże dookoła świata odbywamy w tym sezonie nie tylko przy pomocy kolekcji największych działu mody. Eskapizm wyraźnie pobrzmiewa także w ofercie niszowych i alternatywnych marek perfum. Przykład? Marka Gallivant, założona w Londynie przez Nicka Stewarda, która właśnie wchodzi na polski rynek. (...) Każdy zapach jest inny – niektóre bardziej cytrusowe, inne piżmowe i drzewne."


Vogue British o zapachu Brooklyn


Perfumy Gallivant x Vogue UK