Note de Luxe

Evody Evody

Nowy produkt

Note de Luxe Rozszerz

Evody Note de Luxe

Mariaż Wschodu i Zachodu, w którym z cytrusów wydobyto szlachetne ciepło, a irys nabrał jasnej, nieco skórzanej formy. Dopełnieniem całości są nuty przypraw i balsamów.

Note de Luxe zachwyca elegancją i wytwornością. Mimo...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 50 mL

360,00 zł

brutto

Evody Note de Luxe

Evody Note de Luxe 50 mL

Mariaż Wschodu i Zachodu, w którym z cytrusów wydobyto szlachetne ciepło, a irys nabrał jasnej, nieco skórzanej formy. Dopełnieniem całości są nuty przypraw i balsamów.

Note de Luxe zachwyca elegancją i wytwornością. Mimo ogólnie ciepłego wydźwięku ma sobie sporo wyniosłości. Jest naprawdę niesamowity w swojej grze. Łączy akordy pudrowe, kwiatowe, drzewne w spójną, wyrafinowaną całość.

Kwintesencja kompozycji na specjalne okazje, która zrobi bardzo duże wrażenie na naszym otoczeniu.

Nuty: irys, bergamotka, cytryna, ylang ylang, jaśmin, róża, elemi, paczula, wanilia, akordy żywiczne, bób tonka

Twórca: Amelie Bourgeois

Brak przewoźników dla tego produktu.

Evody


Evody perfumyNazwa "Evody" pochodzi od mandżurskiej rośliny - Ewodii hupejskiej, która znana jest jako "drzewo tysiąca kwiatów" i słynie ze swojego niezwykłego, ziołowego aromatu.


Evody to owoc perfumeryjnej pasji Cerine Vasseur i Regine Droin - matki i córki. 


W 2006 roku postanowiły otworzyć w Paryżu swoją perfumerię (w sercu Saint Germain des Pres) i zaprosiły do współpracy najwybitniejszych "Nosów". Tak powstała pierwsza kolekcja, która dosłownie podbiła Paryż. Pierwsze partie wyprzedały się w kilka chwil.


Perfumy Evody


Za wielkim powodzeniem kompozycji stoi fakt, że mimo niszowego charakteru zachowują naturalny, pozytywny wydźwięk. Są współczesne, lecz czuć w nich precyzję kreacji i jakość użytych ingrediencji. 


W perfumach Evody znajdziemy tak cenne składniki jak absolut tuberozy, olejek sandałowy, esencję róży czy kastoreum. Wiele z nich jest otrzymanych nowatorskimi metodami, np. absolut rumu. Zazwyczaj w perfumach akord rumu powstaje w wyniku połączenie kilku syntetycznych molekuł. Evody w swoich kompozycjach zastosowało w 100% naturalny absolut otrzymany z prawdziwego rumu w wyniku ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla.


W uproszczeniu można powiedzieć, że pachnące cząsteczki rumu rozpuszczają się w nadkrytycznym dwutlenku węgla. Później dwutlenek zostaje odparowany i pozostaje czysty absolut rumu - i to w stu procentach naturalny.


Evody łączy to, co w perfumach najważniejsze (wg właściciela Impressium): odwagę kreacji, piękno i wysokiej jakości składniki.


Perfumy marki prezentowane w Impressium zgromadzone są w dwóch kolekcjach:


  • Collection Premiere

  • Collection d'Ailleurs