Eutopie No. 3

Eutopie Eutopie

Nowy produkt

Eutopie No. 3 Rozszerz

Eutopie No. 3

Po zbadaniu najdalszych zakątków Półwyspu Arabskiego bohaterowie Eutopie zmierzają w kierunku wybrzeży śródziemnomorskich. Otoczeni przez pustynne krajobrazy odwiedzają kolejne pałace skąpane w złocie, drogocennych kamieniach i przesycone zapachem najlepszych kadzideł. W tym akcie...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

695,00 zł

brutto

Eutopie No. 3

Eutopie No. 3Po zbadaniu najdalszych zakątków Półwyspu Arabskiego bohaterowie Eutopie zmierzają w kierunku wybrzeży śródziemnomorskich. Otoczeni przez pustynne krajobrazy odwiedzają kolejne pałace skąpane w złocie, drogocennych kamieniach i przesycone zapachem najlepszych kadzideł. W tym akcie czują się niczym wielcy odkrywcy sprzed kilkuset lat, którzy na nowo piszą historię.

W Eutopie No. 3 zawarto całą wyjątkowość tamtej scenerii i wyrażono całe jej bogactwo. To dlatego w piramidzie zapachowej znajdziemy drewno agarowe, kadzidło frankońskie i drewno sandałowe - trzy niezwykle cenne składniki z palety perfumiarza. Oprócz nich poczujemy na początku jałowiec, kumin i szafran, a w bazie również paczulę i olejek amyrisowy.

Marcin Budzyk o Eutopie No. 3:

Mimo pozornej ciężkości składników kompozycja ma w sobie coś złocistego i hipnotyzującego. Cały dym z palonych kadzideł zdaje się w niej strzelać w kierunku sklepień wielkich pałaców. Do nieba.

Nuty: kadzidło frankoński, oud, drewno sandałowe, wanilia, jałowiec, szafran, kumin, cypriol, paczula, piżmo

Twórca: Sonia Constant

Przewoźnik Informacje Cena
Odbiór w salonie (Łódź, Piotrkowska 243, wtorek-środa 12-21) Odbiór w salonie (Łódź) Darmowa dostawa!
DPD Krajowa (darmowa poza próbkami) Wysyłka: NATYCHMIAST 15,00 zł
Poczta polska - polecony (tylko próbki i książki) Wysyłka: 2-5 dni robocze 11,90 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) Wysyłka: NATYCHMIAST 19,50 zł

Eutopie


Perfumy Eutopie


perfumy EutopieHistoria pary podróżującej przez świat jest motywem przewodnim w perfumach Eutopie. W każdym bowiem miejscu odkrywamy nowe, niesamowite aromaty i niespotkane doznania, które karmią nasze zmysły. I w właśnie impresje z podróży po świecie zamknięto we flakonach tych perfum.


Nazwa samej marki nawiązuje do pojęcia "utopia", które Tomasz Morus zdefiniował w 1516 roku, i które oznacza krainę idealną...


Jeśli zaś chodzi o same kompozycje zapachowe, to powstały one na podobnej zasadzie do tych z największych i najbardziej znaczących domów perfumeryjnych (jak Rouge Bunny Rouge czy Amouage). Każdy z zapachów Eutopie oparty jest na najwyższej jakości składnikach i każdy powstał we współpracy z wybitnym, uznanym "nosem" przy wsparciu koncepyjnym twórczyni marki - Elodie Pollet. Dość powiedzieć, że panteonie perfumiarzy znalazły się takie znakomitości jak Sonia Constant czy Thomas Fontaine.


Warto również odnotować, że Eutopie to marka wywodząca się z Francji, wyrosła w okolicach Grasse, i że każdy jej zapach posiada charakterystyczny, francuski sznyt. W dobie perfum niszowych ocierających się o dziwaczność lub zbytnią ekstrawagancję, to cenna informacja.


Impressium jest jedynym miejscem w Polsce, w którym prezentowana jest kolekcja Eutopie.


Eutopie Parfums