Josune

Daniel Josier Daniel Josier

Nowy produkt

Josune Rozszerz

Daniel Josier Josune

Josune to perfumy, które Daniel Josier wyczarował specjalnie dla swojej żony, pełne pozytywnej energii, szlachetności i kobiecości.

Z praktycznego punktu widzenia to kompozycja z rodziny smakowitej-gourmand bazująca na nucie pralin i wanilii z dodatkiem paczuli, róży, irysa i drewna sandałowego. Jest nieco drzewna, słodka i w 100% kobieca...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 50 mL

395,00 zł

brutto

Daniel Josier Josune

Josune to perfumy, które Daniel Josier wyczarował specjalnie dla swojej żony, pełne pozytywnej energii, szlachetności i kobiecości.

Z praktycznego punktu widzenia to kompozycja z rodziny smakowitej-gourmand bazująca na nucie pralin i wanilii z dodatkiem paczuli, róży, irysa i drewna sandałowego. Jest nieco drzewna, słodka i w 100% kobieca. 

Stanowi przykład wspaniale zbudowanej kompozycji, której zapach pozostaje utrzymany w kanonie współczesnej perfumerii i nawiązuje klimatem do takich dzieł jak Flowerbomb czy La Vie Est Belle.

Nuty: praliny, wanilia, paczula, róża, drewno sandałowe, irys, bergamotka

Twórca: Daniel Josier

Brak przewoźników dla tego produktu.

Daniel Josier


Perfumy Daniel JosierDaniel Josier PerfumiarzDaniel Josier to hiszpański perfumiarz, który uchodzi za najzdolniejszego z uczniów Jeana Claude Elleny - emerytowanego już "nosa" marki Hermes.


Swoją pracę rozpoczął ponad 20 lat temu pracując w laboratorium dla wielkich firm - to on stworzył pierwowzór Tuscan Leather i Black Orchid dla Toma Forda, kreował kompozycje dla marek należących do LVMH czy Puig. Później jednak wkroczył na własną ścieżkę i wykorzystując niebywały talent oraz umiejętności otworzył dom perfumeryjny pod własnym nazwiskiem.


Dzisiaj perfumy Daniel Josier są bardzo dobrze oceniane przez koneserów zapachów, nie tylko niszowych. Łączą bowiem wysoką jakość wykonania z elegancją i nowoczesnością.


I to głównie przez wzgląd na wybitny poziom umiejętności twórczych i technicznych Daniela Josiera, marka ta pojawiła się na Piotrkowskiej. choć nie ma długiej historii.


W Polsce perfumy te dostępne są wyłącznie w Impressium.