Bois d'Iris

Daniel Josier Daniel Josier

Nowy produkt

Nowy Bois d'Iris Rozszerz

Daniel Josier Bois d'Iris

Drzewny, elegancki z dużym ładunkiem przyprawowego chłodu, ale i ciepłymi tonami ambrowymi.

W Bois d'Iris Daniel Josier oddał dwoistą naturę irysa - z jego zarówno...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

545,00 zł

brutto

Daniel Josier Bois d'Iris

Drzewny, elegancki z dużym ładunkiem przyprawowego chłodu, ale i ciepłymi tonami ambrowymi.

W Bois d'Iris Daniel Josier oddał dwoistą naturę irysa - z jego zarówno drzewną, jak i lekko pudrową twarzą. Perfumy są jednak bardzo złożone i oprócz tytułowej ingrediencji poczujemy tu subtelne tony kadzidła, przypraw oraz chłodny aromat igliwia. 

Nuty: irys, kadzidło, sosna, szałwia, gałka muszkatołowa, ambra, piżmo, wetiwer

Twórca: Daniel Josier

Brak przewoźników dla tego produktu.

Daniel Josier


Perfumy Daniel Josier



Daniel Josier PerfumiarzDaniel Josier to hiszpański perfumiarz, który uchodzi za najzdolniejszego z uczniów Jeana Claude Elleny - emerytowanego już "nosa" marki Hermes.


Swoją pracę rozpoczął ponad 20 lat temu pracując w laboratorium dla wielkich firm - to on stworzył pierwowzór Tuscan Leather i Black Orchid dla Toma Forda, kreował kompozycje dla marek należących do LVMH czy Puig. Później jednak wkroczył na własną ścieżkę i wykorzystując niebywały talent oraz umiejętności otworzył dom perfumeryjny pod własnym nazwiskiem.


Dzisiaj perfumy Daniel Josier są bardzo dobrze oceniane przez koneserów zapachów, nie tylko niszowych. Łączą bowiem wysoką jakość wykonania z elegancją i nowoczesnością.


I to głównie przez wzgląd na wybitny poziom umiejętności twórczych i technicznych Daniela Josiera, marka ta pojawiła się na Piotrkowskiej. choć nie ma długiej historii.


W Polsce perfumy te dostępne są wyłącznie w Impressium.