Orquidea

Daniel Josier Daniel Josier

Nowy produkt

Orquidea Rozszerz

Daniel Josier Orquidea

Trufle, porzeczka, paczula, czekolada, kadzidło...

Orquidea to epicka wariacja na temat czarnej orchidei, którą Daniel Josier stworzył pierwotnie dla Toma Forda, ale która finalnie nie weszła w skład jego kolekcji z powodu zbyt wysokich kosztów produkcji. Po wielu latach Daniel Josier odkrył na nowo jej recepturę i włączył w skład...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 50 mL

395,00 zł

brutto

Daniel Josier Orquidea

Trufle, porzeczka, paczula, czekolada, kadzidło...

Orquidea to epicka wariacja na temat czarnej orchidei, którą Daniel Josier stworzył pierwotnie dla Toma Forda, ale która finalnie nie weszła w skład jego kolekcji z powodu zbyt wysokich kosztów produkcji. Po wielu latach Daniel Josier odkrył na nowo jej recepturę i włączył w skład własnej linii zapachowej.

Zapach jest bogaty w tony dymne, wytrawne i nieco ziemiste z bardzo wyraźną frakcją truflową.

Nuty: czarna porzeczka, kadzidło, trufle, czekolada, ylang ylang, ambra, wetiwer, wanilia, drewno sandałowe

Twórca: Daniel Josier

Brak przewoźników dla tego produktu.

Daniel Josier


Perfumy Daniel JosierDaniel Josier PerfumiarzDaniel Josier to hiszpański perfumiarz, który uchodzi za najzdolniejszego z uczniów Jeana Claude Elleny - emerytowanego już "nosa" marki Hermes.


Swoją pracę rozpoczął ponad 20 lat temu pracując w laboratorium dla wielkich firm - to on stworzył pierwowzór Tuscan Leather i Black Orchid dla Toma Forda, kreował kompozycje dla marek należących do LVMH czy Puig. Później jednak wkroczył na własną ścieżkę i wykorzystując niebywały talent oraz umiejętności otworzył dom perfumeryjny pod własnym nazwiskiem.


Dzisiaj perfumy Daniel Josier są bardzo dobrze oceniane przez koneserów zapachów, nie tylko niszowych. Łączą bowiem wysoką jakość wykonania z elegancją i nowoczesnością.


I to głównie przez wzgląd na wybitny poziom umiejętności twórczych i technicznych Daniela Josiera, marka ta pojawiła się na Piotrkowskiej. choć nie ma długiej historii.


W Polsce perfumy te dostępne są wyłącznie w Impressium.