Ambre Tabac

Daniel Josier Daniel Josier

Nowy produkt

Ambre Tabac Rozszerz

Daniel Josier Ambre Tabac

Ambre Tabac to kompozycja orientalna, o wyraźnie ciepłym, przyprawowym brzmieniu. Rozpoczyna ją akord złożony z kadzidła frankońskiego i bergamotki - jest zatem subtelnie dymny, ale i iskrzący. Później zapach ukazuje...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL
  • 50 mL

395,00 zł

brutto

Daniel Josier Ambre Tabac

Ambre Tabac to kompozycja orientalna, o wyraźnie ciepłym, przyprawowym brzmieniu. Rozpoczyna ją akord złożony z kadzidła frankońskiego i bergamotki - jest zatem subtelnie dymny, ale i iskrzący. Później zapach ukazuje bardziej kremową twarz za sprawą drewna sandałowego i tonów ambrowo-paczulowych. To one sprawiają, że Ambre Tabac jest kompozycją niezmiernie intensywną i bogatą.

Nutą kluczową, która nadaje perfumom charakteru są zaś tytoniowe liście, które w bazie łączą się z wanilią i stanowią zwieńczenie całości.

Wiele osób uważa Ambre Tabac za najlepsze ze wszystkich dotychczasowych kompozycji bazujących na połączeniu tytoniu i wanilii.

Nuty: tytoń, kadzidło frankońskie, ambra, paczula, wanilia, bergamotka 

Twórca: Daniel Josier

Brak przewoźników dla tego produktu.

Daniel Josier


Perfumy Daniel JosierDaniel Josier PerfumiarzDaniel Josier to hiszpański perfumiarz, który uchodzi za najzdolniejszego z uczniów Jeana Claude Elleny - emerytowanego już "nosa" marki Hermes.


Swoją pracę rozpoczął ponad 20 lat temu pracując w laboratorium dla wielkich firm - to on stworzył pierwowzór Tuscan Leather i Black Orchid dla Toma Forda, kreował kompozycje dla marek należących do LVMH czy Puig. Później jednak wkroczył na własną ścieżkę i wykorzystując niebywały talent oraz umiejętności otworzył dom perfumeryjny pod własnym nazwiskiem.


Dzisiaj perfumy Daniel Josier są bardzo dobrze oceniane przez koneserów zapachów, nie tylko niszowych. Łączą bowiem wysoką jakość wykonania z elegancją i nowoczesnością.


I to głównie przez wzgląd na wybitny poziom umiejętności twórczych i technicznych Daniela Josiera, marka ta pojawiła się na Piotrkowskiej. choć nie ma długiej historii.


W Polsce perfumy te dostępne są wyłącznie w Impressium.