Patchouli 1973

Chabaud Chabaud

Nowy produkt

Patchouli 1973 Rozszerz

Chabaud Patchouli 1973

W latach 70. paczula była symbolem wolności. Te skojarzenia miały być podstawą do kreacji perfum Patchouli 1973, choć ich faktyczny obraz nawiązuje bardziej do orientu. Paczula zestawiona jest tu z cynamonem...

Więcej szczegółów

  • próbka 1 mL
  • 100 mL

685,00 zł

brutto

Chabaud Patchouli 1973

W latach 70. paczula była symbolem wolności. Te skojarzenia miały być podstawą do kreacji perfum Patchouli 1973, choć ich faktyczny obraz nawiązuje bardziej do orientu. Paczula zestawiona jest tu z cynamonem i drewnem sandałowym. Bije od niej słoneczne ciepło o wytrawnym wydźwięku. Bardzo ciekawie zagrano nutą pomarańczy, która nie zachowuje się jak typowy cytrus, a wnosi świetliste i minimalnie słodkie tony do gorzkiej z zasady kompozycji. 

Spis nut upodobnia interpretację Chabaud do Nicolai Patchouli Intense, ale w praktyce to perfumy całkowicie odmienne.

Nuty: paczula, geranium, lawenda, cynamon, pomarańcza, drewno sandałowe

Twórca: Patrice Revillard

Brak przewoźników dla tego produktu.

Chabaud


Perfumy Chabaud


Chabaud to młody francuski dom perfumeryjny ("maison de parfum"), który powstał w 2012 roku. Te kilka lat, które upłynęły od czasu premiery, okazały się wystarczające, aby firma na stałe zagościła w ofercie najbardziej luksusowych perfumerii. I to nie tylko w Europie i na Bliskim Wschodzie, ale też w dalszych częściach świata: od Barbadosu i Stanów Zjednoczonych po Japonię, Koreę Południową i RPA.


W bogatym portfolio marki na szczególną uwagę zasługuje seria Eaux de Toilette, która łączy aromaty dzieciństwa z mistrzowskimi nutami francuskich słodkości.


W skład tej linii Chabaud wchodzą cztery kompozycje:


- Lait de vanille (kajmak)


- Lait et chocolat (kakao)


- Lait de biscuit (kruche ciasteczka)


- Lait concentre (mleczny karmel)


Każdy z tych zapachów może być rozpatrywany jako jedna z najlepszych wariacji w swojej klasie wśród wszystkich perfum na świecie. 


Pachną obłędnie!!!