Lista produktów producenta: Exuma

Exuma


Perfumy niszowe Exuma


Exuma to marka perfum niszowych, która do kreacji swojej kolekcji zaprosiła dwóch znakomitych perfumiarzy: Bertranda Duchaufoura oraz Jordi Fernandeza. 


Na półki Impressium zaprosiliśmy selekcję ich najciekawszych kompozycji (stąd nie są dostępne wszystkie zapachy; selekcji dokonywał osobiście właściciel Impressium; jedną jeszcze wprowadzimy w przyszłości).


Wybrane kompozycje Exuma zadziwiają konstrukcją i zapachami o ponadprzeciętnych parametrach, stąd zachwycą fanów długotrwałych perfum. Są też idealnym pomostem między światem perfum mainstreamowych a typową niszą, ponieważ ich aromaty są jednocześnie oryginalne i niekontrowersyjne. 


Przy tak przyjaznej polityce cenowej możemy się zastanawiać jaka jest faktyczna jakość składników, ale zdarza się, że marki niezbyt drogie potrafią czarować kompozycjami o niezwykłej jakości (za dobry przykład może służyć wycofana już linia Secrets d'Essences). Taka sytuacja to zasługa osób kierujących pracami "nosów" i umiejętności twórczych samych perfumiarzy.


Jordi Fernandez i Bertrand Duchaufour

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów