Lista produktów producenta: Guerlain

Guerlain - najbardziej ceniony i najbardziej luksusowy dom perfumeryjny na świecie - w Polsce nie jest firmą nieznaną. Shalimar, Samsara, Mitsouko to wielkie klasyki, które już od wielu dziesięcioleci zdobią półki perfumerii na całej Ziemi. Nie mniejszą uwagę przykuwają ich...

Guerlain


Guerlain logoGuerlain - perfumiarze roduGuerlain - najbardziej ceniony i najbardziej luksusowy dom perfumeryjny na świecie - w Polsce nie jest firmą nieznaną. Shalimar, Samsara, Mitsouko to wielkie klasyki, które już od wielu dziesięcioleci zdobią półki perfumerii na całej Ziemi. Nie mniejszą uwagę przykuwają ich aktualne premiery z La Petite Robe Noire czy L'Homme Ideal na czele.


Z prawdziwą dumą możemy jednak ogłosić, że niedostępna do tej pory, ekskluzywna kolekcja historycznych perfum tej marki prezentownaych w tzw. "pszczelich" flakonach, w końcu pojawiła się w Polsce. Impressium jest pierwszą i jedyną perfumerią w naszym kraju, która uzyskała oficjalną autoryzację marki Guerlain na prezentację tej linii, w skład której wchodzą największe dzieła perfumeryjne wszech czasów:


- Jicky (dwie wersje: EdT i EdP);


- Nahema;


- Chamade;


- Vol de Nuit;


- Mouchoir de Monsieur;


Dodatkowo, na wyłączność w Impressium, prezentowana jest również pielęgnacja dla osób mających kłopoty z trwałością i/lub projekcją perfum na swojej skórze - Les Delices de Bain


Francuska marka doceniła artystyczny charakter naszej perfumerii, niszowy projekt i najwyższe, światowe standardy obsługi klienta. Oficjalnie od 1 października 2017 roku, Patrimoine Collection prezentowana jest w salonie przy ulicy Piotrkowskiej 243 w Łodzi.


Guerlain: Jicky, Nahema, Vol de Nuit oraz Chamade


Z powodu szczególnej polityki Guerlain dotyczącej tej luksusowej kolekcji, flakony wchodzącej w jej skład nie są dostępne w sprzedaży internetowej, ale osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego (kontakt@impressium.pl)


Zgodnie z polityką marki zamówienia perfum z tej kolekcji można łączyć tylko z innymi produktami Guerlain. Do zamówień Patrimoine Collection nie mogą być dodawane również próbki i/lub inne upominki.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.